sleng žargon fraza i izraza sa Balkana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
jesam je napisao(la):
Meni ova tema zapravo super...bas si me pogodio....steata kaj i dalje njaske...ali eto....asocira me....sam tvoj nick...a i moje iskustvo...bila u Sskopju , ali na jezeru,...Dado Topic & Leb i sol - Makedonija - YouTube

E sad čekam da vidim dalji razvoj situacije...jesam,ti si genije.Šta li će sad Makedonac da napiše? :ludakOvo mi postaje zanimljivo ...

E,da,i gde je Zlo&Naopako do sad.Čeka,vreba,a šta to samo on zna?

E,da,ja se naduvo posle nekih 15-dana...Ajde,akcija...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Napušena Vjeverica;227549 je napisao(la):
A sta, 100tka je u Srbiji king size rizla? Jos gledam ono kad je Kurvis prico da je zeni nudio stotku da zapale, ja mislio sto grama haha :)))

:ludakzapaliti 100 g, ludak :)

,rizla 100 s - stotka
 

Gedža

Aktivan Član
Izrazi kada se neko napije:

Pijan kao kamen, kao strela, kao letva, kao zemlja crna, kao dupe, kao sumska komislija od 3 clana, kao leska, kao klen, kao mile grcuz, kao obrad perkic...
Ukovao se kao ekser.
Zavezao kao mlad krastavac.
Preplice nogama kao kolovodja.
nalizao se, ukokao se, naroksovao se, nabelio se, unistio se, ufazličio se, udrskao se,...
Bice jos!
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ubio se,otelio se,ukomirao se,ubleko se,ušalovo se,uneredio se,oduzeo se,ukrmačio se,izbetonirao se... isto izrazi za pijano stanje :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
žvajznuti - odalamiti,lupiti
stoji ko drvena Marija - stoji ukipljen,ne pomiče se iako bi trebao,ovo se rabi u situacijama kad se od nekog očekuje da se pokrene i reagira a on/ona samo stoji i gleda (npr. Vidiš da vaza pada na pod a ti stojiš ko drvena Marija)