Slike sa buksnama/lice/policija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2019
6
40
13
26
Pozdrav članovima, da li je neko imao iskustva, postoje mnogi ljudi koji se slikaju sa svojim džointima radi prosleđivanja prijateljima ili iz drugih razloga, da li policija reaguje na ovakve fotografije, da li ima razlike ako se slika joint u ruci i u ustima gde se vidi lice?
Takođe je bila vest i o: https://www.srbijadanas.com/vesti/i...iste-cak-i-ispred-policijskih-kola-2018-01-31
Da li je slika sa jointom u ustima validan dokaz da se konzumira marihuana jer realno u rizli može biti i duvan?
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.011
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
jesi se ti radi toga rego da nas pitas jel se smijes slikati pored policijskog auta sa pljugom u ustima? pa onda kad dobijete po tamburi placete po fejsu da je policija ovakva i da je onakva!! i ja bi vas isto tako natamburo za takve stvari,cemu provocirati?
Da li je slika sa jointom u ustima validan dokaz da se konzumira marihuana jer realno u rizli može biti i duvan?
Gluposti
 
27.01.2019
6
40
13
26
jesi se ti radi toga rego da nas pitas jel se smijes slikati pored policijskog auta sa pljugom u ustima? pa onda kad dobijete po tamburi placete po fejsu da je policija ovakva i da je onakva!! i ja bi vas isto tako natamburo za takve stvari,cemu provocirati?

Gluposti
Isto i ja mislim, bezveze sam poslao drugaru sliku na WhatsAPP-u, ne radim to inače, on je dečko toliko paranoje uneo u mene da mislim da će da mi banu svake sekunde u stan hahahah... ne plašim se naravno ali eto zainteresovala me tema pa da vidim da li neko ima iskustva ovde :D