Slike

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ma ja mislim da nije previse... ne zalijem bas tako puno.... ali vidi lišæe kako je žuto... :(
Kobaja-blago ti se, kako ti lijepo raste, a meni *****, nece, mater joj... ::placko ::placko ::zidoglav
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
..polako..vjerojatno nikome nije uspjela iz prve..npr. nama je gazda usao u stan i zvao starce i tako to.. evo sada imamo biljke koje rastu i bujaju i tako su mi fantasticne..
..moras razgovarati s njima, ovo mislim najozbiljnije, moras im se povjeravati, moras im dati do znanja da ti je stalo..one ce ti to vratiti..
..sad, ako ovo nije post za ovu temu, isprika..
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
b0ddah je napisao(la):
..polako..vjerojatno nikome nije uspjela iz prve..npr. nama je gazda usao u stan i zvao starce i tako to.. evo sada imamo biljke koje rastu i bujaju i tako su mi fantasticne..
..moras razgovarati s njima, ovo mislim najozbiljnije, moras im se povjeravati, moras im dati do znanja da ti je stalo..one ce ti to vratiti..
..sad, ako ovo nije post za ovu temu, isprika..

ma èuvam ih, stalno ih gledam, pazim... bojim se da mi ne crknu... moje biljke su na balkonu a starcima sam rekla da je to sjeme za ptice, vrlo su slicne biljke --evo slike

PTICJA HRANA



posadila sam i travu i to za ptice, ali na razlicita mjesta... sjeme za ptice je u vrtu i vec je visoko 30-ak cm, a vutra je na balkonu i ima 4-5cm, a u isto vrijeme sam ih posadila, imaju i vode, i svjetlosti i topline.... jebemu!!!!