Slot machine - Poker - Roulette

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Laidback je napisao(la):
Svi programi imaju play money... samo ne razumijem kako se nekom da igrat za play money. nema tu šuga

Pa tako jer volimo poker a nemamo para da igramo za real money $

uplatis mi ti 100 $ na acc pa cu igrat za real money : D

Mah samo cu ti rec iako je fake money nije lako nimalo, ljudi se bore i za taj fake money, ako neznas popusis odma.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ljudi se ne bore za play money, jer ih boli rac - placaju sve. To nema veze sa pokerom

Pa imas milion stranica koje ti daju 25-50$ samo da pocnes igrat. Pa nisam lud da trosim pare na online poker... Google-> no deposit poker
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ma nema teorije da ti placaju sve i svasta lol........

dodji na pokerstars pa probaj, tesko ces dogurat do stolova gdje su blinds 100 / 200

a ako i doguras dodji i uvjeri se da ti niko nece platit bzvz iako je play money.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja mislim da ne treba spominjati takvu hemiju na forumu jer je stvarno otrov za mozak i život
kocka je jedan od najdebilnijih debilana koja se može desiti nekome
treba baš biti alav gramziv pohlepan i ograničenih intelektualnih sposobnosti da bi pao na nju
mada ima ovih jajara koji čitav život igaju na sitno
ti su mi još gori

nema zarade bez motike
ni vutre bez umne motorike
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Bio sam na pokerstarsu, ali nemam vise para, a za play money mi se ne da igrat...
U biti, vec masu uopce ne igram online, samo real po ekipama i tu ti tamo koji turnir po casinu.

Al kocka ko kocka je droga.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Da, jbg ja sam isto bio navucen na razne oblike kocke, maa zato i igram za fake money, cista zajebancija

Al igram koda igram za prave pare nema zajebancije i cekam dok ne uleti, ima debila sta tako igraju al takvima brzo uzmes novce
 
22.10.2007
0
1
0
37
a cuj imas i dobrih blefera mad aj askoro nikad ne blefiram ..... jedino kad nas je u sobi malo.... obozavam poker koji ti je nick doomer na starsuu???
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
prekjucer sam igro Juno invitational turnir na pokerstarsu. poceo u ponoc upad besplatan, nagrada 250$ i djeli se na mjesta 1 - 656, prijavilo se 3600 ljudi..

u cetri ujutro ostalo je svega 30 ljudi, ja sam bio rank 4 po chipovima al nisam vise mogo gledat
dosli mi as i kralj u boji i uso sam all in protiv chip leadera on je imo JJ par deckiju, naravno dole se orkenula samo 1 high card i to decko, rekoh gg i otiso spavat....

Danas gledam sjelo mi real money 0,60 $ centi na akaunt za 30 mjesto : D a prvi je dobio 32 $

mislim da i danas ima juno invitational free tourney torney, pa ak se neko zeli prijavit ^^