Slow Motion

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Jeste li ikada kada ste bili napuseni imali osjecaj da ste usporeni, a da neznate jeli se vi to sporo micete ili vam to mozak brzo radi, i imali osjecaj kao da vidite signali koji ide iz mozga i kaze ruci da se makne, i da tocno znate kad signal doce i vi maknete ruku :p :p
 
30.08.2006
0
0
0
e to je moj frend išo tak hodo i hodali su možda 30 min a prešli su manje od 500 metara..isto su rekli kao da se baš kreæu onak sporo...a na tu temu smo došli kak mi jr frend govorio da ima neka magija(on je neki tibetanac i hare krišna) za ubrzavanje i usporavanje vremena.. :lol:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
To se zove stond... :D
Ceo si usporen, sve te mrzi, tesko ti je da se pomeris...
Gledas reklame na TV-u a samo treba da pritisnes dugme na daljinskom ali ipak ne mozes i sve ti je slow motion...
I da imao sam taj osecaj zilion puta i mrzim ga...
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
tihomir je napisao(la):
e to je moj frend išo tak hodo i hodali su možda 30 min a prešli su manje od 500 metara..isto su rekli kao da se baš kreæu onak sporo...a na tu temu smo došli kak mi jr frend govorio da ima neka magija(on je neki tibetanac i hare krišna) za ubrzavanje i usporavanje vremena.. :lol:

Tihomire, ne bi trebao pusiti tako puno jebote, napisao si nesto bez smisla

e to je moj frend išo tak hodo i hodali su možda 30 min a prešli su manje od 500 metara

a na tu temu smo došli kak mi jr frend govorio da ima neka magija(on je neki tibetanac i hare krišna) za ubrzavanje i usporavanje vremena.. :? :p :p
:p :p :roll:

Tako sam i ja pisao kad bi pusio vise puta tjedno, sada zapalim mozda svaki mjesec 2 puta, tako da je sve cool

A jesi ikada vidio kao da slika zaostaje, jbt to je bilo stvarno cool, mases si rukom ispred sebe vidis 3 ruke :p