SlUčAjNa DoMaJa 250w Hps dual

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
i ja razmisljam o vsestrukom topiranju, vrhovi su manji no vise ih ima a kvantitet je podjednak.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Govorim iz vlastitog iskustva, doduse na jednoj biljci, neke sam grane topirao a na nekim isprobao FIM, nisam ih vagao ali odokativno, podjednako. Respektiram naravno iskustvo. Ispravak- FIM i Supertopiranje ala Cil na automaticima , dobio sam biljke s cetri, pet, i sest grana, ova s pet grana dala je najvise, odokativno. Moje biljke nisu ni priblizno izgledale kao Barbarosine npr. no iskustvo je takvo.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Dragi moji, Srećnu novu godinu želim svim članovima vutra.org zajednice! Da ste mi zdravi i veseli, želim svima dobrog dima, i da biozama sve štima :thumb:. Izvinjavam se svima, zbog slabo ažuriranog dnevnika u poslednje vreme, razlog tome je operacija medijalnog dela ključnice gde mi je,mesto zgloba ugrađena endo proteza. Tako da na forumu sada imate i jednog kiborga :D, malo sam skeptičan prema svemu ovome ali videćemo šta će vreme pokazati.:cool23:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ma samo se ti nama oporavi kolega sve ostalo je nebitno. Radim u struci vezano za to I jebacka he op Ali cerak he iznad toga svega. NE sumnjam I imas neunistiv duh sto treba bit primjer ostalima . Drzim fige I zelim turbo oporavak I nebudi skeptik netreba ti to. Nije ti slicno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
ima semenkica profi dako da cim se malo oparavi startam na puno ;) i da smisli kako da napravim za flušat a da nemoram nositi u kupatilo i zmagao sam ;) jer drugačije neće ići :(
 
05.12.2015
61
73
18
Bastensko crevo od kupatila do prostorije. Resetka za rostilj ili nesto sl. pa na buretu ili kaci od plastike i opet crevo za praznjenje, kao kad povuces benzin iz rezervoara... Ali ja sam se opasno zajebao sto nisam radio sa ph regulisanom vodom. Takodje je suplja prica 5 puta vode kolika je zapremina pota (tri puta vise nego dovoljno, cak i dva, savet sa od nekih amera). I za kraj flusha nadjubrena voda da se dobro procedi kroz pot.
P.S. Pumpa za akvarijum za praznjenje, a imas i one male pumpice sto se montiraju na bor masinu, busilicu, jeftine su bas. Svakako bi se manje cimao sa tezinom, nosenjem...
 
Poslednja izmena:

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Cuba... ovde kod nas na forumu uglavnom pise da se radi flush sa 3x vecom zapreminom do 5x... a to sve ovisi koliki ti je runoff... evo ja primer... radim flush sa 2l vode ;) puno sto sta ima na forum,samo se nekad ekipi ne da ponavljat... :)
Cerak frend,imas kod nase koleginice kako je napravila da moze radit flush u box a da ne podize saksije s mesta... dnevnik Pink Box ja mslm... a ima i u Bizzovom dnevniku vodic kako napravit pomenuto... ajde cekam taj novi dnevnik,mrdaj se malo... peace