Small Tips & Tricks koji zivot znace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
što pričaš ti, jel svi kopaju po vutri "decenijama" pa znaju di je svaka tema?
ne, al postoji pretraga pa mogu da nadju o npr. neem-u 4 ozbiljne teme https://www.vutra.org/search/2317376/?q=neem&o=relevance&c[title_only]=1
osim disrispekta ljudima koji su podijelili nešto
sta je to ovde (od small tips & tricks) podeljeno a da vec nije spomenuto u postojecim temama, samo ko ce sad pretragu pa citati teme od vise desetina strana, najboje da periodicno ponavljamo sve u friskim temama, kao sto u nekim starim po X puta ponavljam vec napisano, i to u toj temi. muka je traziti i citati, treba servirati na tacnu jednom mesecno. zapravo, mozda da pobrisemo sve teme starije od npr. 2 godine pa da krenemo iz pocetka sa pitanjima i odgovorima, tipsovima i tricksovima :)
 
01.11.2015
56
106
33
Zbog ovakvih glupih primjedbi jer je netko imo los dan pa degradira druge...gle frend postujem forum i neradim greske iz pravilnika tj ne duplam post niti sam fulo temu u ovom slucaju zato svarno nevidim razlog da popljujes moj post...i izmedu ostalog kak ce ljudi znat da bas neem pomaze protiv tih pizdarija...to ti je ista stvar da dobis hemeroide i vec unaprijed znas koju kremu trebas uzet, kolko puta ces sule mazat i kolko ce to trajat...gle sorry al mozda si mirko miocic pa znas sve...u tom slucaju moj bed bro...

Be awesome :rasta:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
.i izmedu ostalog kak ce ljudi znat da bas neem pomaze protiv tih pizdarija...
Možda da u tražilicu upišu "pljesan", "mušice" npr...

Zbog ovakvih glupih primjedbi jer je netko imo los dan pa degradira druge...
gle sorry al mozda si mirko miocic pa znas sve...u tom slucaju moj bed bro...
:fuck:
I najbolji:

to ti je ista stvar da dobis hemeroide i vec unaprijed znas koju kremu trebas uzet, kolko puta ces sule mazat i kolko ce to trajat
Nadam se da si hemeroide sredio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Iz nekog razloga je tema jos ziva pa cu evo da dodam ja nesto, nadajuci se da nema vec negde na forumu. Ove godine odradim outdoor i zbog manjka mesta stavim 2 biljke u kante da ih mogu pomerati gde mi odgovara. Na pocetku sam ih drzao u sred baste da imaju sunca ceo dan ali u nekom momentu su postale prevelike pa sam ih morao malo prikriti. :) Elem, novo mesto gde su bile je imalo nekih sat-dva manje sunca i krenule su cvetati 3-4 nedelje pre ovih ostalih sto su bile direkt u zemlji. Kako je kod mene bilo previse vlage u septembru (na sred sam okeana), morao sam sve biljke ranije skidati zbog budji. E sad, za ove u zemlji je bilo prerano i nisu stigle zavrsiti cvetanje kako treba ali ove u kantama su zato bile fantazija! :)

Mozda nista pametno nisam dodao jer svako moze prostom logikom doci do istog ali, eto, ako imate problema sa vlagom na kraju growa, ovo je jedno resenje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD