Smart shop Zagreb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E ovako ide u Zagreb na onu da vinchijevu izložbu skoro neznam točno kad pa sam konto otić si bong kupt.
E sad jel zna netko kak doć dotamo jer ja sam iz Osijeka i tak to ak bi neko mogo objasnit kak doć do tamo.
Usput jel zna ko za kolko para ima najjeftinijji bong na njihovoj stranici piše za 220,00 kn ali lega mi reko da je vidio za 130 pa vi koji živite tamo informirajte me malo ak može.
Usput šta još zanimljivo ima tamo a de nekošta puno para
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ahhh...samrt shop...*drool* x)))

imas bongove od 100 pa do 980 kn...^^
samo s glavnog trga ides naljevo ilicom i prije nego kaj skrece u frankopansku(pitaj ljude) ti je jedan mali prolaz i tamo ti je smart shop...[ljeva strana ulice]...imas jos svega tamo...nargili,cool pepeljari,mrvilica,bluntova(ima jedan opaki za 35 kn,ima ti 25 cm i stane ti cijela 25etica unutra...to obavezno^^....)imas upaljaca,raznih tipova rizli,majci,i tak toga....
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
Ma smartshop je zakon... istina ima kako doomer kaze, "turisticke" ponude, al to su npr pepeljare za 120kn ... no imaju i dosta kvalitetne robe, uzeo sam pipe i bong tamo i potpuno sam zadovoljan. Bas bi mogo i sutra proci po malo blunteva, sad si me sjetio :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Bili ja i lega kupili bong za 160 kn i super je nije velik nismo imali vutre pa smo isprobali s duvanom da probamo kak to upće radi i mogu reć da sam zadivljen jer mogu ko konjina udahnut dima a ja inače jako malo uvučem jer nepušim i smeta mi dim i bude mi muka a od ovog ga ni ne osjetim da peče not ga gutam nit mi je muka super jedva čekam da se s vutrom isproba
Kupli i lulicu za 45 kuna i fora stvarčica korisno mala fino moš ju u džepu nosit i tak to
kupli još si svako neki spaljeni upaljač i tak jesu dost skupe stvari ali ima stvarno dobrih stvari
One mrežice za lulu kupili doživotnu zalihu 5 vrećica po 5 komada inače kolko bi to često trebo mijenjat?
 
23.02.2007
2
0
0
Jel postoji još uvijek u zg onaj smart shop tamo negdje između okretišta tramvaja na černomercu i republike austrije? U ilici je negdje izmđu ne sječam se više di jer nisam dugo bio u zg...
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Mi vjeruješ da smo ja i lega napravili bolji bong nego koji oni prodaju za 100Kn ti treba....
btw.drago mi da ima osječana..nisam sam onda ovdje :)
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
dali u tom shopu u Zagrebu ima kupit zemlja gnojiva.....i oprema..................ili samo bongovi majice,rizle.........i ta sranja???
 
10.08.2006
23
2
0
chimica je napisao(la):
Jel postoji još uvijek u zg onaj smart shop tamo negdje između okretišta tramvaja na černomercu i republike austrije? U ilici je negdje izmđu ne sječam se više di jer nisam dugo bio u zg...
Preselio se,sada je u Ilici.Izmedju Frankopanske i Gunduliceve.Morad uci u dvoriste,nije tesko naci.




outdor@c je napisao(la):
dali u tom shopu u Zagrebu ima kupit zemlja gnojiva.....i oprema..................ili samo bongovi majice,rizle.........i ta sranja???
imas za kupiti svjetla i joss par sitnica,vjerojatno mozes nesto naruciti.Skupi su...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
domba je napisao(la):
Mi vjeruješ da smo ja i lega napravili bolji bong nego koji oni prodaju za 100Kn ti treba....
btw.drago mi da ima osječana..nisam sam onda ovdje :)

bome

najveci je gust pusit na nesto u sto si ulozio truda, i da je dobro ispalo :D
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
po meni nisu skupi, kad su, koliko sam informiran, jedini... nemaju konkurencije, pa mogu držati cijenu
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Ma skupo moj urac...
15kn za dobar blunt je nista. Imas one smoking bluntove za 8kn koji su ok, ali ni blizu Royal Bluntovima sto ih ima smartshop.

200-300kn za dobar bong je sasvim u redu cijena ako ga koristis cesto. Fora su homemade bongovi, ali niti jedan ne moze biti ni blizu jednom Black Leafu