Smart Watches (Iskustva/Recenzije)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
Pametni satovi su sve prisutniji i dostupniji.
Ja sam došao u posjed jednog jeftinog.
https://www.ebay.com/sch/i.html?_fr...Tracker+Blood+Pressure+HeartRate+M3`&_sacat=0
Zanimljiva je stvarčica, sve ove funkcije rade, potrebno ga je preko bluetootha upariti sa mobitelom i odgovarajućom aplikacijom i to radi.
Koliko to meni treba je drugo pitanje. :razvaljen::
Zanimljivo mi je ovo sa koracima (pedometar) mada mislim da griješi ipak on pokazuje neku razliku.
Nije loše ni što daje obavjesti sa mobitela a ovaj opet sa društvenih mreža, poruke i sl. Nemoram da ustajem da vidim na telefonu.
Baterija mi ide na živce treba je puniti svaki dan.
Možda bi kupio neki bolji, pa me zanimaju vaša iskustva, cijene, kao i dali uopće koristite pametni sat?! :wave::wave:
Ili je to igračka samo za dan-dva?
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Uh, ja sam gadget freak, na sve zive gluposti trosim novce, ali jedna od najvecih gluposti poslije Amazon Alexe je Smartwach, totalno nepotrebna stvar, isao kao i ti, svidjela mi se ideja, na kraju stvarno nepotrebno, jedino syo sam koristio je mjesec dana pedometar, ali onda kupio fitbit i eno sat u kutiji syoji, pokusavam ga prodati vec mjesecima. Ali nitko ni da bi nazvao, vec sam mislio ga dati u dobrotvorne svrhe, ali si mislim sto ce ta glupost beskucniku.
Uglavnom moje misljenje da nema potrrbe za tim, vjerovatno je i to razlog zasto satovi nisu popularni.