smeðe dlaèice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
A

Anonymous

Guest
ljepo to izgleda na slici,ako dobro citam danas su ti biljcice na 35. danu cvjetanja...!??

..ako ti nije problem baci koju sliku cijele biljke...

by
 
02.06.2006
17
0
0
odlièno izgleda biljka na slici, fino se razgranala.

skinuo sam dva najgornja vrha, sušio ih 4 dana a onda mi vrag nije dao mira pa sam ih popušio! imali su malo gorkast okus ali pretpostavljam da je to zato jer nisu sasušeni do kraja. fino su me pukli, vidjet æemo kako æe bit kad se još malo posuše, mislim da æe bit odlièni.

P.S. jako fino mirišu kad se razmrve, a kad vutra dobro miriši, teško da æe razoèarat.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
herman je napisao(la):
odlièno izgleda biljka na slici, fino se razgranala.

skinuo sam dva najgornja vrha, sušio ih 4 dana a onda mi vrag nije dao mira pa sam ih popušio! imali su malo gorkast okus ali pretpostavljam da je to zato jer nisu sasušeni do kraja. fino su me pukli, vidjet æemo kako æe bit kad se još malo posuše, mislim da æe bit odlièni.

P.S. jako fino mirišu kad se razmrve, a kad vutra dobro miriši, teško da æe razoèarat.
Heheh, ne moras cekati tih 4 dana niti susiti ih....
Mozes komotno odmah odsjeci komad, (za džoje naravno) i zapali :) garant ce te bolje puci, a i okus ce ti drugaciji biti (mozda malo ljutkasto ono u ustima, ali opet zavisi to jos od mnogih faktora, najbitnije od vrste na kraju krajeva...
Ali eto, ne moras susiti ih (naravno, samo koliko je dovoljno sa džoje.... mozes sa svakog skinuti po malo makazama... sto je i najbolje, biljci nista nece smetati, cak to sto otkines za dzoje, tu nece trositi dragocjenu hranu, nego usmjeravati na ostatak budova :)... ali nemoj je sad obrstiti skrooz...sacekaj kraj cvjetanja... a ovo je da probas i ponekad kad zafali ti :) heheheh