smeðe dlaèice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Moja popije od 0.5L do 1L dnevno, recimo navecer ju zalim s pola litre vode i kad ju pogledam u 12 popodne sva se spusti dole od zedji....
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
Te dlachice su dobile smedju boju ali mislim da je to zbog necheg drugog :cry: Da nije mozda zemlja bila predugo suva? Nekako su mi mali hedovi mada to zavisi i od vrste,sorte...moguce da je ZRELO ...na susenje u svakom sluchaju !!! :wink:
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
A da dodam samo da dlachice na hedovima mogu dobiti smedju boju i prije nego sto je biljka u potpunosti spremna za berbu u sluchaju preteranog djubrenja(gnojenja), u sluchaju da biljku zaboravimo zaliti pa se zemlja jako isusi kao i u sluchaju previsoke temperature, tako da pazite na to-Period cvetanja traje negde 50-60 dana pa ukoliko je vecina dlachica smedja pre toga onda nesto mozda nije u redu.
Sto se skidanja listova tiche ukoliko ih ima mnogo pri vrhu biljke ,pa onemogucavaju da svetlost dopre do cvetova pri dnu biljke ,mogu se prorediti ali samo umereno...
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
ja sam iseko skoro 80% listova i budovi su porasli za celih 25% za svega tri dana nakon rezanja listova slobodno mozete porezati sve listove ili preko 60% bez straha da cete unistiti biljke a budovi ce sigurno porasti brze negoli sa listovima.
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
To sto su bud-ovi porasli nije posledica toga sto si porezao listove, tri dana je malo da se bilo sta desi,budovi ili hedovi imaju svoj ciklus rasta,biljka izbaci cvetove koji se razvijaju neko vreme pa posle toga izbaci nove cvetove pa opet....ukoliko biljka ima dovoljno listova i ukoliko se cvetovi ne oprase,ona ce svu snagu koristiti u formiranje novih cvetova a ukoliko joj porezes puno listova pre ili kasnije pochece da trosi snagu u formiranje novih listova(sad ovde nije rech o semenkama ali da dodam da ukoliko se oprasi snaga ode na razvoj semenki).Verovatno je da ces to sto biljci fale listovi primetiti kada kod sledeceg izbacivanja cvetova umesto da hedovi postaju tvrdji ,pochece da rastu oni mali listovi iz hedova koji inache ostaju mali ali ukoliko se biljci porezu veliki listovi ovi mali pochnu da rastu....
 
02.06.2006
17
0
0
gle, moji budovi veæ imaju 50 dana, u to nema sumnje. nisam previše ðubrio, svjetlo jeok a budovi su mali jer mi je biljka u vegetativnoj fazi pretrpjela niz šokova. prvi grow, šta æeš.

zanima me nešto drugo, osim ovih lijepih smeðih budova, biljka je izbacila i neke mlaðe koji su još bijeli i mali. e sad, mogu li ja odrezat ove zrele a pustit još ove male da još sazriju?
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
ja na mojoj kidam non stop one donje grane i nove izbiju nakon 5-6 dana :lol: i odmah pocnu da cvetaju :lol: samo mi smeta sto imaju miris ovog djubriva sa kojim ih djubrim trenutno zato prestajem sa djubrenjem za jedno 10 dana tad ce biti u 43 dana cvetanja nakon toga samo destilirana voda do kraja da ih ocistim skroz necu hemikalije :evil:
 

tipme

Aktivan Član
02.01.2006
51
0
0
da ne otvaram topic:
bili su krstalèièi thcja na listovima prije cca. 10dana, a sad ih nema. biljke su mi 40ti dan cvetanja. svjetlo hps400W, djubrim sa kristalin-cvet. ove dane je neizdrzljivo vruce, možda zbog toga. Držim jih na špajzu na balkonu.

aja...dali ima još netko probleme sa login. ponekad neèe nikako da me upiše na forum :shock:
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
ej moji listovi ovi novi sto izbijaju su puni tih kristala :lol: jel to normalno ili je zato sto sam biljke zadjubrio sa vecom dozom djubriva :?:
 

Weed-bong

Aktivan Član
03.06.2006
53
1
0
123456789.jpg