Smeta li im kiša pred kraj cvjetanja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.05.2013
11
0
0
imam nekoliko komada koje su skoro gotove sa cvijetanjem,par ih se vec moze ubrat ali sam ostavio jos par dana jer drugima treba jos koji dan..medjutim danas je pocela kisa i po prognozama ce padat jos par dana sa velikim nevremenima(bar tako kazu)..zanima me da li da ih idem odmah sad iz ovih stopa ubrat ili da pricekam dok ne prodju kise ???ima li tko iskustva?
 
04.05.2013
11
0
0
ovima sta su vec gotove nece bit nista ako ostanu jos par dana? nece ih vlaga sjebat,a i temperatura nocu padne do 10??


to je samo zadnjih tjedan dana,takvo vrijeme hladno
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.157
4.962
188
somwhere over the rainbow
Kiša smeta zrelim budovima! nikako ne brati mokru ganju...

ako je zrela, uberi ju (trihomi, barem dlačice..), a ako nije, najbolje bi bilo da ju poslije svake kiše jaaako dobro otreseš da višak vode padne iz budova.

Govorim iz iskustva, jer mi je tako upropašten jedan harvest. Ubrao nakon jakih kiša, ulovio ih plijesan, i istrunule su mi iznutra
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
kao bilo bi bolje čekati da se zemlja malo osuši pred harvest..

pitanje je, jeli ih vlaga već uvatila.. ili nešto.. vidit ćeš dok budeš mrvia..
 
04.05.2013
11
0
0
a ako ih ostavim jos par dana na kisi pa par dana jos da se prosuse neznam hoce li PREcvijetat..znam da ne valja ni kad predugo ostanu..evo ova slika na mom avataru je slikano prije mozda 4-5 dana,a cvijetaju vec negdje 6-7 tjedana,ovisi kako koja u par dana je razlika


i39s15.jpg



ovo je slikano 26.9.
 
09.10.2013
1
0
0
KAKO DA SKONTAM STA JE TAJ PLISANJ AMTER SAM CISTI,,ALI MI JE BILJKA USPJELA I NA SUSENJU JE ALI SAM CITAO OVUDA PA ME ZANIMA MOZEL KAKVA SLICICA ILI STA DA VIDIM SKONTAM STA JE TO HEHEHE MALO SAM UBLEKAN HAHAA
 
26.05.2012
12
41
13
Danas sam primjetio trulež na nekoliko cvjetova, prokleta kiša ne misli stati u narednih nekoliko dana. Vidio sam po forumu da se može tretirati sa sodom bikarbonom pa sam tako i napravio. Kako sam već spomenuo, kiše će na mom području biti barem još 7 dana, a biljka je u fazi da se može brati. Može li koja preporuka šta da radim dalje? Kako obaviti berbu u ovakvim uvjetima?
p.s. planiram raditi water curing.
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
i ja sam našao a buđ, ali poćetke i unatoć tome što sam koristio teldor 500 pojavila se,jednostavno je to u genetici ja mislim i mislim da nepostoji sredstvo koje je može sprijećit.
 
26.05.2012
12
41
13
@Bogeyman, sad sam vidio što si napisao ;) Nakon što sam postao pitanje nisam mogao čekati odgovor pa sam išao obaviti posao.

Uglavnom, odvojio sam cjvetove koji su bili zdravi i stavio pod vodu, za 8 dana ću znati rezulat...