Smeta li im kiša pred kraj cvjetanja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.05.2012
12
41
13
Znam, radio sam water curing prošle godine i bio izuzetno zadovoljan (kao i svi koji su probali). Nego, razmišljao sam staviti malo H202 u vodu, možda prva dva dana, čisto iz preventive. Misliš li da je to ok?
 
26.05.2012
12
41
13
Uglavnom, odgovor na pitanje u naslovu teme je:
Dugotrajna i višednevna kiša DEFINITIVNO smeta i stvara štetu na urodu. Noobina ovu grešku više neće ponoviti, harvest pod svaku cijenu ako je najavljeno loše vrijeme. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Falket

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
i ja sam imao problem sa truleži. Muči me to što kod onih zdravih hedova, pod mikroskopom vidim da su vrhovi trihoma pod mikroskopom potpuno crne boje i ne znam da li je to trulež i da li je za upotrebu. Znači pod mikroskopom trihome su mlječne boje osim one glavice koja nije ćilibarske boje ili boje meda nego baš kao katran. Molim nekoga ko se razumje, Bogeyman?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne bih komentarisao bez jasne fotke, licno trihome boje katrana nisam video ali sumnjam da je trulez u trihomu, ni to nisam video... trebala bi fotka definitivno, budj kad krene vidi se i bez mikroskopa ;)
 
04.05.2013
11
0
0
pozdrav svima, nisam bio odavno, ali u medjuvremenu dok su padale puste kise nesto sam obrao nesto nisam..prvi put kad sam postao u ovoj temi, dan nakon sam ipak po toj kisi otisao i ubrao jednu biljku, nju trenutno sad pusim dok pisem ovo i iznimno sam zadovoljan.nije bilo ni plijesni niti se dugo susila,5-6 dana je visila u podrumu i 6-7 dana u teglici..medjutim nakon par dana kise sam u obilasku polja na nekoliko biljaka primjetio malo plijesni,koju sam odmah sanirao,i ostavio tako jos par dana da vidim hoce li se plijesan pojaviti opet...kroz zadnjih dva tjedna temperatura u noci dodje do 7 stupnjeva a dan drzi i do 25. na jednoj biljci su listovi poceli zutiti sa crnim,trulim flekama od rubova put unutra.koliko sam uspio skuzit to je ybog niskih temperatura nocu, tako da smo nju prije par dana malo posisali od tog zutog lisca i poslali je na ljetovanje u stan.malo se je popravila i pistile su pocele narancastit i smedjit ali jos uvijek lagano zuti..ima li tu kakve pomoci ili da je drzim dok trihomi ne budu dosli do stadija za branje(nabavio sam mali prijenosni mikroskop pa pratim situaciju)???
dvije su jos ubrane prije 4 dana i na nekoliko budova je bilo malo plijesni ali je odstranjena i ti budovi se suse odvojeno od zdravih i provjeravam svaki dan da li se plijesan vraca.
4 su jos u prirodi i cekaju rasplet situacije.


http://www.image-share.com/ijpg-2311-184.html
http://www.image-share.com/ijpg-2311-185.html
http://www.image-share.com/ijpg-2311-186.html
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
mrsavo, zgoljavo, nedozrelo... kilavo si vodio grow ili ti je losa lokacija... sledece godine vise srece uz vise znanja, no bitno je da se preko zime ima sta zapaliti ;)
 
04.05.2013
11
0
0
lokacija je dobra,kilavost je bila mozda na 20-30%...ova je biljka je ostala u malom pitaru zato je jadna ali za prvi put da mi je uspio grow od pocetka do kraja ja sam prezadovoljan..od 20 sjemenki bilo je 11 zenskih, 8 ih je docekalo kraj haha....sljedece godine ozbiljnije pametnije i sa fem.sjemenom
 

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Dovoljno je da je tri-četiri dana vlažno vrijeme i da pada kiša u ovim mjesecima pa da vam ode urod od gljivica i plijesnji