Smijanje ili Plakanje ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Pogledajte pazljivo ove "strucne"tekstove iz Hr.novina: :rofl:


U BiH otkriven najveæi pogon za prozivodnju marihuane
Objavljeno prije 4 sata


EKIPE kriminalistièke policije i okružnog tužiteljstva Banja Luka u petak su na podruèju Srpca, opæine u Republici Srpskoj na sjeveru Bosne i Hercegovine prema granici s Hrvatskom, otkrile pogon za proizvodnju holandske marihuane.

Policijski izvori ustvrdili su da je taj pogon "najveæi ikada otkriven u BiH".

U policijskoj akciji uhiæeni su Dxxxx vlasnik zgrada u kojima se nalaze staklenici za uzgoj i laboratorij za preradu narkotika, te njegovi suradnici xxxxxxxx
Prema snimkama emitiranima na RTRS te izjavama policijskih izvora, na "plantaži" je zaokružen tehnološki proces proizvodnje narkotika - od uzgoja "pelcera", njihova presaðivanja i podizanja odraslih stabljika do berbe, zakljuèno sa sušenjem i laboratorijskom ekstrakcijom i distribucijom za sada nepoznatim kupcima.

Staklenici i laboratorij opremljeni su skupom i sofisticiranom opremom neophodnom za uzgoj holandske marihuane i koja je osiguravala posebnu temperaturu, kolièinu svjetlosti i vlažnost zraka.

Crna kronika

12.08.2006 17:35

ZAPLJENA U Dubravi otkriven vrt s 95 sadnica indijske konoplje

A tako se brinuo o travi


ZAGREB - Policija je u Dubravi u Surepcima II. u obiteljskom vrtu pronašla 95 sadnica indijske konoplje. Uhiæen je xxx. (32) i nad njim je u tijeku kriminalistièka obrada. Policija je "travu" procijenila na stotinjak tisuæa kuna.
Sadnice su otkrili policajci III. policijske postaje i policajci kriminaliteta droge. Vrt se, naime, nalazi izvan vidokruga susjeda. Inaèe, vrijedni je Dxxx, koji u kuæi malo dalje živi s roditeljima, oko vrta postavio metalnu ogradu za zaštitu od sitnih životinja, a od tuèe sadnice je èuvala metalna mreža. Dxxxx je èak na zemlju izmeðu sadnica ostavljao komade voæa kako bi što bolje "nahranio" svoje zelene ljubimice.



(aa)
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Èlanak je napisan ko da su dotiène osobe izraðivale nuklearnu bombu i planirale vršiti teroristièke napade. Pheh...da ne povjeruješ! :shock: Btw - hvala ljudima iz prve i druge prièe, možda su me baš oni koji puta "razveselili"! :bravo_biggreen: :respekt:
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Gledao sam juèer na telki ovo u Bosni. Svarno opaki indoor pogon! Šteta što su pali, bar bi na tržištu bilo dobre robe... ovako opet ovaj šugavi draè.
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da da...

Gledao sam na Tv-u kako su u Vojvodini pronasli 1.5 hektara veliki staklenik koji je bio prijavljen kao vinograd. Biljke su bile preko 2.5m sa ogromnim hedovima. Steta... Steta...

Uvek kada su velike zaplene to bude i na Tv-u i u novinama. A krivci dobiju 10-20 god. zatvora... Zalosno...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Sta znam...zao mi je a s druge strane...jebi ga znali su da krse zakon a radili su na veliko,bas na veliko.Znaci njih je na prvom mestu interesovao novac.Sta cu im ja,rizikovali su,nisu prosli,sad nek' odgovaraju.Meni je krivo kad vidim da je neko uhapsen za paket vutre,za dva jointa,tri grama i slicne gluposti.To je nepravda i to je sramota.Ko uzgaja da bi zaradio sam snosi rizik.
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Sljedeci grow im je u Zenici i Lepoglavi na prozoru (screen of green) na resetkama :watch_plant: :lock:
neka provaju s Lowriderom :lol: