Smiješno-zanimljivi postovi & mudre izreke forumaša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Otvaram ovu temu u cast @Stipe -ta, @CilI -ija i @L0oD -onje, cesto se nasmijem nekim od njihovih postova :) Ne, nisu oni smjesni clanovi, oni su zanimljivi, mnogo :)

A evo nekih postova od njih, pa i ostali clanovi, dopunjujte, da se smijemo zajedno :D nije bitno koji je clan foruma napisao nesto, bitno da je smijesno-zanimljivo :) Da se druzimo malo :)

Ne moze se desiti sjeme ako se nesto ne prasi. Nece se oprasit po duhu svetom :D

Sta se igramo corave bake... dogovori se sa sobom koliko je hranis,pa onda napisi... ovde sam ja lud a ne ti ;)

Ništa strašno, koji list je normalno da ide pa pa.

Sta god od biljki uzgajas, uvjek ideš nekom zdravom seljačkom logikom.

Obozavam ovaj forum :) Hvala svima sto ga i dan danas odrzavaju ''zivim'' i nadam se jos mnogo godina ce!
A i da se legalizuje, pa da se svi zajedno okupimo na jednom mjestu u cast postovanja ovog foruma. :)

Long live :vutra:!
 
Poslednja izmena od urednika:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Krenem rukom prema hedu i :whato:: naglo ju trgnem nazad. Pomislih ... ZMIJAAAAAAAAAAAAA.
(bojim se zmija užasno)
Kad sam se malo sabrao ... vidim da je neka poveća gusjenica :smoke:
Zasrala mi pola heda :grrr:


Edit; a u nedjelju ujutro mi navrni kolega na kafu,zovu ga Piton :)

:D

A evo kako Stipe komentarise ubacivanje gena vinove loze u gene kanabisa. (sta reci a ne oplakati od smjeha) :D

Sta ne ubace gen jablana ili baobaba a ne loze...cuj loza :D
 
Poslednja izmena:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Sjajno :D

naliješ se pivčuge,naroljaš se ko' konj i odeš na pišanje ... ispišaš i wc šolju i posudu u koju pišaš i medicinsku sestru koja stražari da pišanje bude ok :D
ako ne prođeš bar si sve ispišao :D

Wuvuzelina sala na moj racun straha od zmija :D


Ma ja ih samo ubijem baš kad me dobro prepadnu , ono od straha ,a inače ih pustim ,a nekada ih ne mogu stić ni da hoću ,sve je jebi ga do iskustva i do tehnike :rasta:

ti bi sebi trebo nabavit mungosa kad ideš u outdoor

Cu da nabavim jedno Cusimanse.jpg

Mudro zbori :)
vadi iz te flašurine sa vodurinom i presađuj u pravu posudu
 
Poslednja izmena:

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Anoreksija, nego sta :D


Pa odmah vidiš, izgleda ko da ima anoreksija. Kucaj Google industrijska konoplja i pogledaj slike.


Sve je ovako kako on kaze, sem poslednje poruke :ajnstajn:

Kod mene je box u negrijanom prostoru.Trenutno su dnevne temperature vani 15°C-18°C,noćne 2°C-8°C.
Lampa 400w radi po noći,od 20h-8h (12-12 režim). Blauberg125 izbacuje topli zrak iz box-a u prostoriju i pasivno ga ponovo uvlači u box. Tempratura u box-u je ugodnih 25°C (+1, -1)
Kad ne radi lampa,pali mi se grijalica (kalorifer) spojna na analoni tajmer. 2 sata ne radi,pola sata grije (na prvom područuju,ima ih 2). Temperatura ne pada ispod 21°C (dnevne temperature vani 15°C-18°C). Na Blaubergu još nije spojen filter.
Sa padom temperatura još, jedino rješnje je povećati interval zagrijavanja prostora.

Što znači,ako je hladan prostor oko box-a,idalno je za što manju potrošnju energije za grijanje ... da taj prostor nije VELIK :D tj,da bi se mogao efikasno držati ugrijanim uz što manju porošnju stuje.
Nema tu puno pametovanja :D



Hebe covjeka vlaga, sad ugradjuje i bazencic u box :D


Hvala! Imam vec i mokar rucnik i tanjure s vodom i spuzvice natopljene vodom al eto sad cu imat i bazencic
 
Poslednja izmena:

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
sličnu temu sam vidio na jednom warez forumu.
Zvala se "Biseri sa foruma"
tu su išle sve provale sa slikom posta. like
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.