Smiješno-zanimljivi postovi & mudre izreke forumaša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
The Krle je napisao(la):
idem cao pozdravi ekipu




Sjaj očiju je napisao(la):
Krle te pozdravio
(Yaichii)
Sjaj očiju je napisao(la):
Bubi, Krle te pozdravio
Sjaj očiju je napisao(la):
Strumpfe,Krle te pozdravio
Sjaj očiju je napisao(la):
Venlo, pozdravio te Krle
Sjaj očiju je napisao(la):
VutraBote, i ti si deo ekipe, pozdravio te Krle
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Pozdrav
Ne znam da li sam potrefio pravu temu, ali ocigledno imam problem i treba mi savet. Ne znam sta da radim. Vec 4-5 puta pokusavam da uzgajam biljke napolju. Ali nisam ni stigao do presadjivanje.
Ove godine sam se bas potrudio i uprkos najezdi puzeva uspele su da se odrze. Posadio sam u case 12 komada. Uspeo sam da presadim i odrzim u zivotu 4, i jos tri sam dobio na poklon u casama, tako da ih imam ukupno 7 komada na sajtu. Seme iz dobrih paketica
Problem se javio vec u startu sa pronalaskom sajta, zbog lose konfiguracije terena i losom pokrivenoscu vegetacijom.
A inace sam lovac, tako da poznajem svaki grm u okolini.
Za sajt sam odabrao neko zbunje blizu lokalne deponije. Tu sam milion puta kroz niz godina prosao i nikad nikoga nisam sreo da tamo zalazi. Svi istovare smece i beze odatle...
Ovih dana sam cesce tamo odlazio zbog puzeva, kopao oko biljaka motikom, zalivao, stavljao krec, pesak, pepeo, staklo, o jadu se zabavljao i niko me video nije.
I zamislite, stize meni danas poruka od jednog lovca, posto se sada intenzivno cekaju lisice. Inace, decka povrsno poznajem, a znam da hoce da dune, cak smo jednom zajedno bili u nekom drustvu gde se pusilo, i ja pojma nisam imao da on vari, niti on da ja pusim, i bas sam se iznenadio.

Elem, danas, pise on meni poruku, tj pita me da sam ja, ili je neko od o mojih lovaca vidjao lisice tu, da on ide da ceka. A covek me nikada u zivotu za 20 godina mog i njegovog lova, nije kontaktiRAO nista vezano za lov, niti bilo sta drugo. Jedino sto smo se u zadnje vreme malo cesce vidjali na tim lovackim druzenjima. I po pricali malo na temu lova. Cak je moj broj nasao na grupi jednoj lovacko gde ima veci broj lovaca iz okoline. A stvarno za taj teren gde sam to zasadio, svi lovci znaju da sam cesto tamo na tom potesu.
Plasim se da ovaj nije primetio, i povezao sa mnom, posto smo mala sredina i znamo se uglavnom. Pa da me ispita da ne znam nesto o tome
I jos mi kaze da je prolazio neki dan, ali nije bas zadovoljan tragovima lisice. E sad ne znam da li je ulazio tamo, iza tog zbunja, a ako jeste, mogao je da primeti sa jednog brega da ima kreča oko biljaka. Jer je livada, zbog sunca sam odabrao. A i gazao sam onuda ovih DANA, a ima i dve tri stazice. Inace, ja da sam na njegovom mestu, ne bih ulazio tamo sa gledišta lovca.
Esad ne znam sta da radim. Nemam blage veze uopste da li je ulazio unutra. Da li je mozda primetio Da li da postavim neke zamke, da primetim da li dolazi. Da li da ga pitam da li je video biljke, da napravim dil sa njim??????????
Zivaca, a ni mogucnosti da ih presasjujem nemam. Danas sam isao i zalivao ih posle toga...
Bojim se da ne saceka jesen i da ih pobere sa lokalnim djilkosima, da ne isprica vec nekome od vutrasa... I da sav moj rad i rizik bude uzaludan... :(
A sa kerom mogu uvek tamo da prosetam i da zalijem, da niko nista sumnjivo ne pomisli. Cak i da je murija u zasedi, mogao bih da ih izmanipulisem, osim ako ne bi imali materijalne dokaze neke protiv mene.
Ako neko ovo uopste procita, a ima nesto pametno da mi napise, i posavetuje, zamolio bih ga. Ipak su dve glave pametnije od jedne
ti imas 40+ godina?
kome sve daju pusku!