Smijesne slike???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ja sam zatvorio na neko vrijeme bilo je malo pretjerivanja sa pedofilicharskim crnim "humorom". Mislim ok je kad je nsto originalno i smijesno ali brate neke stvari stvarno nisu uopste smijesne ima ovdje dosta clanova koji imaju djecu i ostalo. Ja volim kad gledam southpark pa oni izvale neku glupost tog tipa ali je barem smijesno i nije samo smijesno zato sto je perverzno. Mislim sta je ovdje smijesno:
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
pa meni je to najsmjesniji od uradaka,prosto smjesno je to sto cesto ljudima u tom polozaju ispadne guzica te su djeca napravila facu bas ko da mu supak ispo i cijenim kada netko prepozna nesto sto je totalno to,a toga se ja ne bih sjetio...a i bilo je brutalnijih manje politicki korektnih slika na topiku,pa ne bi trebalo (po mom misljenju) sam tak gasit teme,kad je vec vecina komentara na koristen humor bilo pozitivno,a i to je vec tamo,jedino sto se dalje moze desit je jos misljenja korisnika i zdraviji objektivniji sud,a ovak bezveze se ljudi osjecaju ucutkanima...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ja mislim da mu zaista i je ispo ***** prema tome nitko ovdje nema ovlasti da odlučuje u naše ime i zaključno tomu ja mislim da bi prvi kamen trebao baciti onaj što s zapita kako je on taj koji jednini kamen baca a nije bez grijeha
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Lepo je genjo rekao,neko ko ima decu nece shvatiti kao salu,neko ce tek tako a neko ozbiljno to uzeti u vidu...pa je covek zatvorio temu...mozda je bilo bolje da samo obrise post,jer su svi voleli tu temu i postati u nju...to je sto je...uvek se moze napraviti nova tema u vezi slika,jel tako?
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja razumijem da nas ima svakakvih ali opet stavi se u moj polozaj a to je balansiranje foruma sa milion misljenja i cudi. I potpuno priznajem da nisam trebao zakljucavati temu i htio sam je samo privremeno zakljucati u svakom slucaju jer nisam htio da na toj temi dje bi trebalo da su samo slike izadje neka opsta polemika.


Ono sto ja i ostali administratori pokusavamo jeste postovanje misljenje vecine clanova foruma. Pa mozda i ne vecine uvjek ali ne zelimo nikoga da uvrijedimo i otjeramo. Zelimo koliko toliko da budemo ozbiljni u nasim stavovima i forum je ipak ugled svih nas. Naravno da nismo ni blizu perfekcije ali stalno se trudimo. Ja mozda imam "moc" da zatvorim topic i da kazem zadnju rijec ali takodje imam odgovornost i zadatak da izjednacim razlicita razmisljanja svih nas i vjerujem da svi mi imamo svoje stavove o svemu ali teba uvjek razmisljati o nama kao jednoj cjelini. Mozda sam ja malo pretjero sa opaskama na racun pampersa i eto ako sam koga uvrijedio izvinjavam se. Treba se takodje zapitat dali su nekoga te slike takodje uvrijedile?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Mene nisu uvrijedile, ali smatram da vrijedjaju ljudsku inteligenciju.. pored svih oblika humora koje posjedujemo danas, jel pedofilija zbilja potrebna?

Osobno bih brisao takve slike bez razmisljanja i dao korisniku negativne bodove. Da se mene pita jel..
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ja vise na to gledam kao isprdavanje jeftine fantazije djeda mraza i citavog tog spektakla kroz suocavanje sa hiperboliziranom ozbiljnostcu realnog svijeta... slike same po sebi su mi ogavnije nego ovako editirane,prosto vise vuce na stvaran svijet.
a ono,svi smo odrasli i imamo zdrave stavove naspram pedofila,i gade nam se,zato to i je crni humor,pa ne bismo trebali ista ozbiljnije to uzimat nego ikoju drugu crnu salu(npr o smrti- kom je neko umro na slican nacin,il umro sam nece mu bit smjesno),a niti to slikovitije poimat si nego neki novinski clanak o istima...
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
znate kako kažu,100 ljudi-100 čudi,o tuđim ukusima se ne raspravlja,itd... što se tiče ovoga,moderator je u nezahvalnoj poziciji,ali on je ipak moderator,i njegova je zadnja... a da se otvori tema crni humor,bolesni humor,ili tako nešto?
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ma pitanje je ukusa vise neg ista,i rjesismo pitanje samog topica,no i dalje me interesira misljenja o samim slikama,da si malo priblizimo/prikazemo razlike ukusa i racionalizacija istih,kad smo vec poceli :)
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
respect didjilidoo;)

neznam zasto neki ljudi iamju tako zatvorene stavove i vide poruku u onome sto nebi trebalo imati poruku... ja volim bozic, starog dedu mrazonju, mislim da je pedofilija i zlostavljanje unutar obitelji produkt ljudske bolesti.

ali sta ta slika predstavlja i ono sto sam ja napravio nesto je toliko paradoxalno i besmisleno s odnosom na ono sto je slika prvotno ukazivala da je smijesno... vrsta apsurda. Ako itko moze smislit nesto apsurdnije nek se javi... siguran sam da cu se ja i jos mnogi nasmijati. A one gluposti o nekreativnosti, retardiranosti i slicne uvrede moderatora na PM samo pokazuju razinu na koju je pao ovaj forum. Zahtjevate liberalnost od drugih a ni sami je ne pokazujete ljudima koji imaju nesto zajednicko s vama, pa makar to bila samo vutra.


BTW ono sto mali zamislja nije pravi paksu vec usne s reklame za stimorol zvake...

NIJE CMAR NEKO USTA NASMINKANA DA IZGLEDAJU KO CMAR ZBOG ZADAHA!
anus2005.jpg
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Fulali ste malo srz problema decki.. tu se generalno radi o tome da takvi sadrzaji debelo prelaze granice dobrog ukusa. Meni npr ova tvoja slika cmara pampers nije uopce smijesna.. jutros kad sam ju vidio prvi put taman prije dorucka nije mi bilo svejedno.

Ali to ulazi u opcu kulturu koju nazalost nemaju svi, i nisu u stanju razluciti te nijanse. Zato i postoje moderatori pa se toplo nadam da ce barem oni znati povuci tu granicu izmedju onoga sta je pretjerano i isforsirano, te uistinu smjesnih stvari koje se nikome ne gade i koje nikoga ne vrijedjaju.

Takve stvari po meni nisu za jedan veci krug ljudi tipa ovakav forum. Ako se tvoji frendovi i ti palite na te fore onda si vi fino na PP ili chat saljite kolko vas je volja takvih i slicnih sadrzaja, ali postedite ostatak ljudi vasih gadarija ako imate imalo kulture usadjene medju usima.
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Iako volim crni humor i mrzim americke bajke, potpuno se slazem da je fazon truo. Ne bih da uvredim one kojima se ovo svidja ali mislim da je malo vise bezvezan i neadekvatan.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ako stvarno mislite da ovaj forum i sajt postoji da bih se smijali ustima koja lice na cmarove i tatama koji mastaju kako ce za bozic opaliti svoje cerke onda stvarno ne znam sto da vam kazem. To da je pao ovaj forum i sajt je totalna glupost ja bas mislim obratno. Razumi pampers da je ovo mjesto gdje djelimo isto misljenje o marihuani a ne o humoru i zivotu. Ovdje dolaze i dame u godinama kojima ne bih prijao ovaj humor. Moja majka bi na primjer rekla da je to totalna glupost i slike bi joj bile uvrijedljive. Znaci ovo nije mjesto za moje niti tvoje drustvo nego za sve nas razlicitih karakternih osobina i misljenja.

Ovaj sajt i forum sluze da bi ljudi saznali istinu o marihuani a ne da bi otkrili crninu humora pojedinaca. Jas mislim da je ovaj post dolje dokaz da smo na pravom putu:

http://forums.vutra.org/ko-ste-i-kako-ste-nas-nasli/2675-hvala-vam-sto-postoite.html


Sto da vam kazem momci ali mi nikoga ne prisiljavamo da bude clan ovoga foruma. Niti vi mozete nas da prisilite da postanemo ono sto vama odgovara. Ja ne shvatam ako ja mogu da razumijem vas zasto vi ne mozete razumijeti mene? Shvatite da nije svako na istoj talasnoj duzini. U nekoj mjeri treba postovati tudja misljenja sve dok ne predje neku granicu normale. Mozete vi izlagati svoja razmisljanja milion puta i ja svoja milion puta ali niti cu ja promjeniti svoje misljenje niti cete vi promjeniti svoje...e sad ono ja sam admin pa mogu da kontrolisem kojim putem ce ici ovaj forum...i ja mislim da smo mi admini i moderatori uspjeli da dovedemo forum tamo gdje smo htjeli i da je nasa popularnost dokaz nasih dobrih odluka.
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
mojoj mami bi bilo skroz grozno kako se ovdje nadje toliko "narkomana" na istom mjestu ... :) zelim reci da je sve stvar interpretacije,i da je meni zabavno kako malo fali da tako nevinim slikama se doda ta jedna dimenzija- djed mraz dobiva dusu,manje naivnu,i to crnuuuu,au...smijesno je to bas sto originalna poruka treba biti daleeeko od pridodane ,a tako mala stvar ne bi trebala tu daljinu tako pribliziti...
sama tema je rjesena,ako vecina misli kako slike ne pripadaju tu,i ok ih je maknit,premjestit,odijelit,... ali mislim kako je zdravo i uraditi i konstruktivnu raspravu na temu toga istoga humora,da bi za pocetak znali da ih vecina ne odobrava,a i da bi priblizili si medjusobno stavove/interpretacije/granice(makar oko ovak bizarne stvari) u svrsi povecavanja medjusobnog razumijevanja,i opcenito upoznavanja,jer mislim da ne moze skoditi!
ipak je ovo podforum humor,a tu je jos lakse odskocit od "normalnog" u bizarno i niko ne bi se trebo ljutiti ako je zapoceta rasprava da si postavimo nove zajednicke granice normalnog,kulture i zdravog, jer opet vecina ljudi misli kako pusiti travu,medju ostalim,nije niti normalno niti kulturno,niti zdravo,niti prihvatljivo-znam da se podrazumjeva da mi to ne tako,ali da shvatimo sto se jos tako podrazumjeva.

nemojmo ovo pretvoriti u svadju,i mislim da se nitko ne bi trebao stidjeti ni opravdavati niti radi svog smisla za humor,niti svoje obveze i odgovornosti na forumu...

p.s.
qoute pampers:"...makar to bila SAMO vutra" --> pazi sta pricas ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kao sto rekoh sve daljne price su suvisne jer niti cu ja tebe ubjediti da su te slike retardne niti ces ti mene ubjediti da su one smijesne. A tvoju mamu cemo lakse ubjediti ako nema tih slika. Ako smo kulturni imamo vise sanse.


moje zadnje javljanje na ovoj temi :icon_lol: ne mogu nema se vremena a kicma me boli razara.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
jesu samo meni ove dvije slike tolko smiješne da ih stavljam u sve svoje postove ili?
ne pitajte me kako sam došao do ovoga...
potraga za informacijama o uzgoju gljiva ukombinirana sa gripom
mogu očito prilično čudno ali sretno završiti(monolog s podovojenom ličnosti:
da da samo se ti i izvaliči i zavaravaj se...i sam znaš da si masturbiro na zadnji krug i salo-tu)