Smjene DJ-eva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
vozdra raja!ulazak u novu godinu proslavit ćemo glazbenim maratonom,vrti se lista sa 48h glazbe,rock,punk,metal,oi,celtic punk...pa tko voli nek si uključi slobodno,neću se ja ljutit...evo već sam u eteru 11 sati,pozdrav ovom jednom slušatelju,hehehe...
pozdrav i svima ostalima,voli vas vaš dj marihuana. :notnice:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Večeras od 20:00 po prvi put na Vutra radiju emitira se emisija Vidra. Emisija obuhvaća dašak atmosfere sa dočeka nove godine na vutra radiju pa tako i forumu, vijesti iz svijeta, tjedni pregled dnevnika uzgoja, zanimljivosti iz raznih podforuma, post tjedna, pjesma tjedna, želje i pozdrave i sve ono što jedna kvalitetna emisija kao Vidra treba imati i ima!!! :lol:

Pridružite nam se večeras i uživajte na valovima najodvaljenijeg radija u svijetu :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Jedva cekam. Slusam vas radio od samog pocetka. Prvo se strima radio pa tek onda upadam na forum. :dada
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
zamolio bi auto dj ili tko god streama ako moze iza ponoci laganica vise ili manje ali bez naglih upada nekih pjesmi dizalica ili veselica, neka to bude chillout zona prek nochi :) tnx

edit: mislim da cemo tako bit korak do savrsenstva, i ovo za nasnimit koju emisiju i pustat ju s vremena na vrijeme :thumb:
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S