Smoke report brendiranog sjemenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
549
93
36
Evo da bacim i ja jedan review .
U pitanju je Automat Blueberry od Linda Seeds-a , to je i breeder
Zavrsila za 10 nedelja od semenke , karakteristike klasican automat .
Ja dugo nisam imao sta da pusim pa ne mogu reci dal je dobra kao Foto verovano ne , ali je dobra .
Smoke i rad su klasican Skank , ostavi onaj pozadinski ukus u ustima , onaj klasican miris , sva je lepljiva , i rad je balansiran i dugotrajan .
Nemam nikakvih zamerki na breedera i strein , mada moze to i bolje ako je grower iskusan . Ovo je malo fluffy , to je zbog vrucina , rasla na 37c, sa boljim uslovima bad bi bio bolji .
 

Prilozi

  • Bag Apeal -3.jpg
    Bag Apeal -3.jpg
    354,9 KB · Pregleda: 129
  • Bag Apeal -6.jpg
    Bag Apeal -6.jpg
    251,1 KB · Pregleda: 129
16.05.2023
4
15
3
39
Lavnesia
Soma Sacred Seeds...

...počelo se s Lavnesiom i prvi dojam je bio da se dalje od ovog straina ne treba niti tražiti - to je to - apsolutni vrh u svim pogledima.
Okusom i mirisom, dojam je odavala notu nesigurnosti (meni) da ne znam kako bih se s njom "uskladio", najradije bih je jeo na salatu s dobrim biftekom i domaćim crnim vinom - cijelokupni dojam odavala je kao prehrambeno medicinski blagoslov.
Note lavande su tako suptilno iskamuflirane i pikselizirane u dim da drugi put definitivno ide u salatu pa će ići i izvještaj sa tanjura :)
Suptilna nota Lavande, kao žena za koju na prvu poželiš je ženiti i razmnožavati se s njom.

Učinak medicine na centralnog komunista povrh ramenog pojasa meni je fantastičan!
Dubok na površinskom promatranju i pokušaju oponašanja svakodnevnice i ulogama "ozbiljnog" pristupa svakodnevnim peripetijama.
Kasnije kao crtić, krimić i kreativni bazenčić u koji mogu uroniti trenutnom kontrolom mentalnog dijela sebe i to mi je divno jer se mogu prebacivati iz uloge u ulogu, doslovno ono što činimo svakodnevno samo me medicina stvalja u poziciju iz koje mogu to sagledati i odlučiti što želim s time - divota :)

All arounder koji je toliko svestran i ako joj dopustiš igrati se s njom i ona će se igrati s tobom.
Supruga kaže da su ovi u crkvama definitivno krivi tamjan koristili, toliko ju je nota tamjana i lavande obasjala da je rekla u jednom trenutku da joj se čini da ju medicina priprema na drugi dolazak Krista :)
Njoj je to najbolja medicina koju je probala.

Medicina se konzumirala čista bez duhanskih dodataka, a uzgojena je na čisti organski način u pristupu u kojem, očito, dominira ljubav, posvećenost i želja za rastom...jedna zanimljiva autorefleksija - jer kako se upoznajemo na ovom putu sa sobom uz pomoć medicine tako i druge upoznajemo kroz njihov pristup samoj medicini!
 
16.05.2023
4
15
3
39
Somango
Soma Sacred Seeds...

Okus je zbunjujuć - kao da ga ni nema ali nagovještava navirući efekt kreativnog i uspavanog ludila koje se skriva u sjeni svijesnoga.
Učinak medicine kreće s laganom bistrinom i naglašenijim buđenjem drugog para očiju iz pozadine - apex predator mirnoća i uzbuđenost.
Vibriranje vidnog polja koje mogu sa dahom kontrolirati ali nudi i slobodu u kretanju koje mora biti svijesno inače si samo "glupavo" nalupan.

Ukratko Somango bih opisao kao što bih opisao i kreatora ove medicine - SLOBODA.
 
16.05.2023
4
15
3
39
NYCD
Soma Sacred Seeds...

Okusom, naravno, vuče na nekakav naftni derivat, zemljano poput starih napuštenih metrica u čudesnoj šumi, paprenast, mentolast!
Pri izdisaju blag, ali upečatljiv kao nekakav arhetip djeda, dok pri udahu je kao otac, jasan, artikuliran, strog ali sve u ljubavi - divna struktura medicine.

Učinak je nekako prožet okusom snažnijeg plemenskog autoriteta, oca, djeda, poglavice, lovca...meni najsnažnija medicina kojom sam počašćen i blagoslovljen.
Vuče na medicinski učinak gljiva (psylociba), predivna za promatranje prirode i za laganu ne agresivnu zvučnu kulisu. Odlična za introspekciju i medicinsko djelovanje na svim razinama.

Ako bi Lavnesia bila majčinsko, mladenačko i dječje vodstvo, NYCD je definitivno očinsko....dojma sam da se ove dvije medicine odlično nadopunjuju.
Meni je odličan, taman za mene kada sam sam i poželim pisati, skladati, pjevati, vježbati...nekako intimna medicina...

Primijetio sam da sve medicine kojima je roditelji istih podario život i sudjelovao u njihovom životnom ciklusu, posjeduju frekvenciju/vibraciju/otisak/potpis od istog, u ovom slučaju izuzetno ugodna i balansirana, no to i jeste (osim genetskog zapisa i uvjeta) razlika između growera - veliko Hvala svima koji su sudjelovali u nesebičnoj ljubavi i znanju koje je pomoglo medicini da vidi svijetlo dana i bude bliža nama, a mi sebi.