Smrad cigareta i pasivno pušenje su prošlost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Apsolutna novost na hrvatskom tržištu je ionizacijska žarulja koja upija dim cigareta, uništava smrad i štedi energiju. Zahvaljujući negativnim ionima žarulje, u vrlo kratkom vremenu nestaju dim i smrad cigareta, kao i neugodni mirisi nastali kuhanjem i pečenjem. Odstranjuje bakterije i čestice prašine koje uzrokuju alergije i bolesti dišnih putova. To je ujedno i štedna žarulja koja za svjetlost žarulje od 130 W troši samo 26 W. Ljuti li vas smard cigareta, priuštite si žarulju koja će mnogima spasiti zdravlje i sačuvati živce. Pogodno za dom, ugostiteljske objekte, radne prostore, zanimljiva kao poklon. Zadišite napokon zdravo i punim plućima čuvajući svoje i zdravlje ljudi oko sebe. Redovna cijena ionizacijske žarulje je 250 kn, no naručite li je u naredna 3 dana, dobit ćete je u pola cijene - po 125 kn. Nazovite odmah 01 4850 401.

Evo i link: http://www.medinal.si/
 

vutruditu

Aktivan Član
22.05.2005
59
2
0
47
brate pomozi mi kako ili me uputi kako da izvedem ja kupim sijalicu, danas sam ceo dan lutao po Bg, od radnje do radnje, oni nikad culi. Ako mozes da mi ovde ostavis broj neke radnje da ja narucim, u Srbiji toga nema...............................zahvalan
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
Rade je napisao(la):
Dobra stvar, kod mene u sobi je nekad toliko dima da se cak ni tv nevidi.

potpis...

prvi post, ko da gledam onu debilnu tv prodaju (kad ovaj oglas i je), al ovaj put nest zbilja korisnog...
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ne kuzim zashto ljudi puse duhan, mislim to nema nikakvog smisla, zapravo smisla ima samo za proizvođaće duhana, stvara samo takvu ovisnost, a nema psihoaktivno djelovanje.

Jedan put sam od frenda povukao dim od cigarete i imao sam osjećaj da su mi se pluća u tom trenutku stisnula kao nekakva spužva, a takav osjecaj nemam kada pusim vutru.
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
pa naruci iz zg-a... mislim da to jos neko vrijeme ne dolazi u ducane, nego samo prek tv prodaje...

bloodspiller a je stiglo???