Smrtna kazna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smrtna kazna RELOADED?


  • Total voters
    48

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Posto sam cuo za slucaj brutalno ubijene trinaestogodisnje devojcice iz Batajnice, i bukvalno poceo da placem, setio sam se jos par slucajeva kad su nasilnici ubijali decu u Srbiji (a i u ostalim zemljama, naravno), onog decka u skoli kad su ubili (ne secam se imena), pa par dana posle toga kad su, verovatno skinheadsi, napali drugog ucenika, ali je, na srecu, preziveo, potrazio sam na Google-u sledeci izraz: ponovno uvodjenje smrtne kazne
...i prvi rezultat je bio sledeca peticija na adresi: http://www.petitiononline.com/0808/petition.html

Iako imam samo 19 godina, i VELIKI sam obozavalac zivota, i veliki borac protiv nasilja, shvatio sam da za takve neljude treba ponovo uvesti smrtnu kaznu.

Da li ste za? I zasto?

P.S. Iskreno mislim da ce svaki covek ko je pogodjen JEDNIM od svih ovih slucajeva da potpise ovu peticiju. Ja jesam.
 

paramecium

Aktivan Član
20.05.2005
164
0
0
42
To sto se desava je strasno, najblaze receno. I niasm za vracanje smrtne kazne. Ko od nas ima pravo da osudjuje drugog coveka na smrt??? Za takve zlocine treba da dobije kaznu 40+ u nekom jebenom zatvoru, samici. Treba ga pustiti da izadje sa 60-70 god. napolje da vidi gde i kako mu je prosao zivot. Iz nekih istrazivanja (teca mi je psihijatar) znam da se ljudi vise plase dugog zatvora nego li smrti.
 

dzontra

Aktivan Član
28.09.2005
68
0
0
slazem se sa paramecijumom stim da bih dodao i tezak fizicki rad ....niko nema pravo da ubija, u tom slucaju bi se samo poistovetili sa njima ...tako da
teska fizikalija do kraja
 
03.11.2005
24
1
0
I ja sam isto protiv smrtne kazne. Kao prvo jer je to spuštanje na razinu ubojice, a kao drugo; pa ne može mi se netko samo tako izvuæi jednom brzom smræu. Stari moj, kuda??? Sad æeš ti meni gulit malo duže, pa prisilno radit, pa æe te neko trpat u guzicu, pa æeš pišat krv... Ima toga još zlocko
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
protiv smrtne,jel bi ju nasi politicari (kako nasi,tako i vasi) koristili u svoje svrhe,tj ubijanje,ko god nije podoban,ja bi rade kod ovakih manijaka,kad ih se nade i dokaze da su to ucinili,stavit ih na dozivotnu,s jos vecim manijacima,pa nek im glumi kucku dok necrkne
 
08.11.2005
42
0
0
meni bi bila najveca kazna da me metnu u samicu i ostave jedan mali prozor kroz koji bi ja gledao likove kako puše travu.najgora kazna ~~
 

hemicar

Aktivan Član
18.06.2005
69
0
0
38
ma kakva smrtna kazna ono kao mogli bismo da uvedemo spaljivanje na lomaci ili neko kamenovanje,ono kao srednji vek
 
ma kakva smrtna kazna,
samo jah ima pravo dati i oduzeti život, svi ostali koji to rade, rade to na crno, a nemože država raditi na crno!
Kaj nebi svi imali bolji osjeèaj da je pravda izvršena kad bi te ljude strpali u rupu 1x1, gdje bi se kupali u govnu do grla?
lik bi se ziher pokajo a toi je, ako se ne varam, primarni cilj zatvorskog sistema. (makar ko to još vjeruje?)
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
paramecium je napisao(la):
To sto se desava je strasno, najblaze receno. I niasm za vracanje smrtne kazne. Ko od nas ima pravo da osudjuje drugog coveka na smrt??? Za takve zlocine treba da dobije kaznu 40+ u nekom jebenom zatvoru, samici. Treba ga pustiti da izadje sa 60-70 god. napolje da vidi gde i kako mu je prosao zivot. Iz nekih istrazivanja (teca mi je psihijatar) znam da se ljudi vise plase dugog zatvora nego li smrti.

Potpisujem
 
21.11.2005
47
8
0
smrtna kazna..ko smo mi da osudjujemo ? mislim da treba sve te ubice i manijake da drzish u jednoj prostoriji dok se medjusobno ne poubijaju... ali to ne moze pa ih zato drze po zatvorima gde godinama zive od nashih poreza... dakle najekonomichnije reshenje je ubiti skota na licu mesta jednim hicem u glavu iz neposredne blizine. ali onda mu uskracujesh zasluzenu agoniju.. mislim da cu se sloziti sa onim likom shto je rekao da ih treba baciti vukovima. em oni najebu em se muche em nahranish gladne zivotinje. a ja volim zivotinje i biljke...neke vishe od drugih...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
UPR:HNOVI-UBISTVO
PETOSTRUKO UBISTVO U HERCEG NOVOM
1.1.2006 16:02 HERCEG NOVI (Tanjug) - Slavoljub (41) i Slavica (42) Roganovic i
njihovo troje maloletne dece ubijeni su juce kasno popodne u svojoj porodicnoj
kuci u naselju Nemila u Herceg Novom.
Istražni sudija Višeg suda u Podgorici Hamid Ganjola izjavio je Tanjugu da je
izvršen uvidaj i da su u toku istražne radnje, a da detalje u interesu istrage
ne može da saopšti.


Posto ja znam malo vise o ovome posto se desilo u mome gradu...uzas...stvarno. Najstarijeg sina je izbo nozem u glavu 26 puta....ccc

Djeca su bila ja mislim 6,8 i 12 godina stara.

Prosle godine za novu godinu takodje neki manijak sjekirom isjeko neke ljude isto ovdje...pa sta se desava!!!

Takodje pred ovu novu godinu nestao jedan novinar iz Herceg Novog i nije ga bilo pet dana kada se vratio otisao u stan majke i trazio je a ona umrla odavno. Ljudi se izbezumili a on ne zna dje je bio pet dana.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
cini se da se taj novinar satra nemilo,5 dana nezna di je bia.ili je bia haj ili se satra u neku provaliju i bia u nesvisti 5 dana,a mozda je izgubai pamcenje