snimite ovo!!!

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
08.11.2005
42
0
0
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
jos se sajt zove Znanje ::histerija .....gle definiciju panja ::histerija ::histerija

OP
OP
J
08.11.2005
42
0
0
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija

09.08.2005
46
1
0
Ma meni je najjaèe da je POTHEAD pusac opijuma HEHEHEHEH.ali majke mi za pol toga nisam ni èuo kao npr acid droper ili acid head charly coke.ma smijeh sve u svemu :)) ~) ~~ ::behehe

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.096
40
0
32
Ali KOKOSKARI to je najace!
::histerija ::histerija ::histerija

Centralna zona zlatnog trougla je burmanska drzava Dzank. Iz svake njene tople aleje izbija prepoznatljiv opojni miris. Ovde se kao na svakoj pravoj pijaci, za pola kilograma opijuma dobija svinja, konj za kilogram, a dzak rize za 250 g.
Al zato ovo dobro zvuèi ::balonja

23.12.2005
13
0
0
jozo je napisao(la):
http://www.znanje.org/i/i20/00iv04/00iv0404/por/sleng.html
::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija ::histerija
jos se sajt zove Znanje ::histerija .....gle definiciju panja ::histerija ::histerija
kakvo je ovo sranje umro sam od smeha