Snovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Čovjek sanja ono što treba sanjati da bi mu opstala i razvijala se psiha, a onda i on cijeli... puno toga ima u nama zakljucanog tek ceka prolazak vani. Jednog dana u budučnosti snovi će se gledat kao bitniji nego ovo što danas smatramo realnost. Jer u ovoj "realnosti" mi sebe prezentiramo i reagiramo po našim željama i indetifikacijama dok san prikaže kako smo mi stvarno određenu situaciju doživjeli. Tako da ispada bitniji nego ova "realna" predstava...

Drevni narodi su dosta obračali pažnje na snove... možda nisu imali smart phonove ali neki su bili daleko od glupi. Vise su virovali sebi nego wikipediji...
 
22.01.2014
47
36
18
Slažem se s Bladerom...dokazano je da snovi dolaze iz podsvjesnog dijela mozga čija je procesorska snaga tj. snaga obrađivanja i skupljanja informacija više od tisuću puta veća od onog svjesnog. Vjerujem da su snovi način komuniciranja limbičnog (podsvjesnog) dijela mozga sa neocortexom (svjesnim) dijelom. Ako mi podsvjest koja je dio mene, a ima 1000 puta moju snagu, nešto poručuje kroz san isplatilo bi se saslušati. :) Šteta što većinu snova ne možemo svjesno povezati s određenim ljudima i događajima u životu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jaime88

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Čitanje snova je slojevito i subjektivno. Šta više učimo i shvaćamo sebe dublje to i dublje i povezanije shvaćamo snove, a opet kroz njih polako osvjetljavamo ogromne podrume pune soba i mi u svakoj u određenom odnosu. Sve to treba vratiti u jedno... to što se mi ne sjećamo nije problem jer tako i tako površina je jako glupa.

Treba razmisljat sa cijelim tijelom, a danas čovjek koristi samo glavu. Postaje pametan iako veze nema. Iz pameti se ne razumije ono što nije samo iz pameti.

Danas čovjek je kao softwerski virus u tijelu,u svemiru i brine se o tijelu samo jer to znaći njegov kraj. A tu spadaju i sve moguće pizdarije. Treba se roditi u mesu svemira... a prije toga treba poludit, srušit "safe house", to se događa na nesvjesnom nivou, mi indirektno utječemo na rast, a kuća će se sama raspast kad prerastemo kvadraturu iako u današnje vrijeme bilda se samo kvadratura i dizajn, a stanar samo smeta, čak ga i zovemo bolest u puno slučajeva...

Snove treba osječat i prihvaćat da smo to mi, takav stav treba imat. Jer mi svoj stav prenosimo i u snove... Tumačenje iz ovog budnog stanja nije bitno osim za znatiželju. Večina svemira se događa van naše percepcije... iako se ponašamo kao da sve znamo.

Ukratko, snovi su bitni...;)