Snovi!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
pusim travu mozda mjesec dana svaka dva dana, a kada ne pusim(Kada ne odem napusen spavati), imam kristalno jasne snove, u boji i kada se probudim sjecam se svih detalja, i najmanjih, jeste li vi imali takva iskustva??
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Jep...to je isto jedna od tipiènih nuspojava. Ja osobno jako rijetko nešto sanjam kad odem na spavanje STONED. Al' pošto veæ 2 mj. ne pušim, uživam u snovima...zzzz...zzz...zz...z... :spawa: :spawa: :D
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Inaèe sanjam veoma gadne snove tako da kad se napušim i ne sanjam ništa bolje se osjeæam... Ima ta nuspojava i dobrih strana!
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ja mogu lièno kazati za sebe: od svakodnevnog pušenja ujutro se ne bih sjeæao Snova... Bilo mi je fakat žao što propuštam te darove Uma èak godinu dana, ali sad kad sam na pauzi fino uživam u njihovim porukama veæ preko 2mjeseca :D
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
UUU, ja imam snove koji nisu kao nocne more, nego su napeti i zanimljivi, sanjam nesto shto sam preko dana cuo i shto mi je ostalo u podsvjesti, jucer sam sanjao libanon i izrael, vidio sam sruseni neboder, i kako ja zivim u neboderu sanjao sam kako neki brod ili nesto slicno ispaljuje rakete na zgradu, a ja sa roditeljima i bratom bjezim iz sobe u sobu, nije horor, nego je vise puno akcije i adrenalina, primjetio sam da se mogu sjetiti sna(zadnjeg) do najsitnijih detalja, snove imam u boji i kada zavrsi jedan san na kratko se probudim, to vec bude ujutro oko 6 sati, probudim se na par sekundi oko sebe i kasnije kada se skroz probudim imam osjecaj kao da ne mogu skuziti jeli to bio san ili java :D :D :D
 
23.07.2006
0
3
0
vidio sam sruseni neboder, i kako ja zivim u neboderu sanjao sam kako neki brod ili nesto slicno ispaljuje rakete na zgradu, a ja sa roditeljima i bratom bjezim iz sobe u sobu

Nasilje druze , nazalost zivimo u vremenu gde je nasilje najveci drustveni problem za koji je obicna biljka Kanabis smesna :p

Zato nam na kljucnim mestima sede bolesni umovi koji nemaju osecanja prema drugim ljudima i koji vecinom imaju uvek neki isti trip koji je uvek tipa "meni se to desilo i sad su svi isti kao neko ili taj sto mi je to napravio" pa onda se javlja ,mrznja koja postepeno mora da se ispolji a ona se ispoljava kroz snazan i agresivan govor koji naravno stvara veliko nasilje i plus na sve ovo dodas non-stop krv,ubijanje,drakule itd itd 8) covek je jednostavno napravio od lepog zivota PAKAO i to na zemlji jer je poznato da ljudi tokom vremena ozivljavaju svoje najvece strahove a kod vecine ljudi koji su naravno pobozni najveci strah i ako on toga nije svestan "jer ga je sistem napunio tim informacijama" sam PAKAO.

kako ja zivim u neboderu sanjao sam kako neki brod ili nesto slicno ispaljuje rakete na zgradu, a ja sa roditeljima i bratom bjezim iz sobe u sobu

Pazi ovo ? ti bezis sa roditeljima po sobi :) dok neko na tebe ispaljuje rakete :shock: i to sanjas cesto , to znaci da u podsvesti imas neki veliki strah druze koji je verovatno nastao gledanjem nekog filma ili bombardovanja NATO-a na nasu zemlju.

Kao sto je neko kazao da marihuana punih 5000 godina nije stvarala probleme ljudima kao sto ih je odjednom stvorila u zadnjih 100 godina nekoj vrsti ljudi koji su se pojavili niotkuda :) i samim tim za to vreme umesto da bude dobro imali smo najvece ratove sa ogromnim i strasnim posledicama velikih razmera da ne pominjem naprimer Hirosimu ili Nagasaki ? to nemoze da uradi nikada covek koji konzumira Kanabis to moze samo da uradi covek koji ima velikih psihickih problema i njemu treba lecenje !!! e sad vi vidite kakvo je to zlo :) pametan momak koji nepravi nikom problem je LUD a onaj koji NON-STOP podstice neko nasinje i nedaj boze baci bombu koja ce poneti na stotine hiljada nevinih ljudi je PAMETAN.

Nemam reci osim da dam jedan savet.
Pusite ,uzivajte i cutite !!!
 
10.11.2006
0
0
0
Ja nikad nisam imala probleme da zapamtim snove kad duvam. Snovi se cak ni ne razlikuju od onih koje sanjam kad sam strejt! Moguce je da je to ipak individualno!

KezmanBG, ne bih se slozila sa tobom oko analize sna tj oko
... to znaci da u podsvesti imas neki veliki strah druze koji je verovatno nastao gledanjem nekog filma ili bombardovanja NATO-a na nasu zemlju."
Bombardovanje i filmovi mogu da budu okidaci za snove ali ne moze od filma da nastane strah! Bombardovanje smo svi zivi sanjali i za svakog od nas ono ima drugacije, individualno znacenje! Bojim se da se Ras Tafari sada ne isparanoise :wink: :lol: :lol: !

...Hirosimu ili Nagasaki ? to nemoze da uradi nikada covek koji konzumira Kanabis to moze samo da uradi covek koji ima velikih psihickih problema i njemu treba lecenje !!!
Da, ja uvek mislim da to radi hemija, koka najvise!!
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ne sanjam precesto, samo kad puno spavam. a kad sam napusena nikad ne sanjam nego tvrdo spavam i onako bas se ljepo naspavam.... nema boljega nego kad vec pusti vutra, onda lec i zaspat...
 
12.11.2006
10
0
0
snovi su mi cudni kad sam na vutri, prica je donekle smislena... uglavnom za obicnog covjeka, obican san... ali ja inace sanjam deliricne snove... bez ikakvog reda... sve je kaos...

snovi su kristalno jasni.... to je zakon...

znam nekad cekat frenda da zavrsi s poslom... oko 3-4...
odemo negdje... spalimo pokoju i odem kuci spavat...
milina
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
snovi mi budu èistiji i jasniji kad ne napusnen zaspem(sto se rijetko dogaða buduci da imam problema sa nesanicom, a madi to jako ugodno i bez prevelikih posljedica rijesava),a snovi s prisustvom THC-a su malo u magli ali su uglavnom ugodni...
 
05.10.2006
0
2
0
ja se uvjek sjecam snova koje sanjam ne sve detalje ali sjecam se vaznih djelova itd. isao napusen spavati ili normalan ali ne sanjam cesto tako da...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
zero_l0gic je napisao(la):
ja se uvjek sjecam snova koje sanjam ne sve detalje ali sjecam se vaznih djelova itd. isao napusen spavati ili normalan ali ne sanjam cesto tako da...

sanjas ti brate svaki put kad spavas, samo je pitanje dali se sijecas sna...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ste se kad zapitali zašto sanjate? Za sam si to probao protumaèiti; Kada zaspimo naš mozak/percepcija se odvaja od vida, sluha, opipa, osjeta, tj. ignorira se sva osnovna percepcija, i pošto je onda mozgu dosadno :) , poène stvarati vlastitu stvarnost, ali na temelju iskustva iz "stvarnog" života, i to može ispasti svakako. Zamislite snove bebe tj. fetusa koje nikad još nije upotrijebilo svoja osanovna osjetila.