Socijalni život jednog growera, teret tajne i čelična balls

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
edit: a da treba muda za ovaj hobi, bogami treba!

Kad je vec takva situacija, da doniramo nasim forumskim damama po jedno mudo, da i one gaje bezbrizno?! :D

Malo mozga, zdrave pameti, dobra zena, pametna djeca, zdravi roditelji, postene komsije, iskren prijatelj, parce zemlje, zraka sunca, podjeka kap kise i ono mudo sto ostane su idealna kombinacija za sretan zivot. Ne treba praviti spansku seriju od zivota.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Baš sam još jednom pročitao sve od početka (gužva, na poslu mi se več ogadi kompjuter..)...isto tek ulazim u growanje nakon milijardi potrošenih na duvanje(&co.) od 15 e do 50-e godine...:fuck:

Uglavnom svi su sve točno rekli, netko tko voli istinski duvati i kome je to "lifestyle" kao što je to nama (volimo do bola tu biljozu i ona nas) , jedna ili više tegla/saksija/e vlastite ganđe je nešto što se ne gleda istim očima kao netko tko ne duva, ili duva povremeno i mi koji želimo najbolje moguće a uz min. tehničke uvjete moguće je (hvala Nebesima) :)....STEALTH je glavna riječ u duvanju a i naravno growanju, ja duvam 35 godina i nisam nikad pao, vi tu isto niste od jučer i nemate 19 i pol godina (večinom) znači da pazimo a i u duvanju i growanju treba samo malo razmišljati zdravoseljački kako ostati ispod radara...naravno da je vrhunsko zadovoljstvo lijepo gledati i brinuti se za ono s čime ćemo se "družiti" i što će nas usrečivati na kraju cijele priće....i naravno dok prosječni grower, sa đoxom super ganđe od prošle berbe gleda nove bebe kako rastu i naravno da uživa do bola jer je to jedan skoro mističan odnos u tom reciprocitetu u maksimalnoj brizi za biljoze u odnosu na obilje koje na vračaju i pružaju kad se "žrtvuju" za nas...i naravno da čovjek to želi podjeliti sa cijelim svijetom ili barem sa onima koji duvaju a to je druga najvažnija ključna riječ koja se provlači kroz topic a to je OGROMNA KORIST foruma jer omogućava "eksteriorizaciju", ispoljavanje svojeg rada i slobodno o istome uz fotografije razgovarati tako da se ta ogromna želja za SVIMA reći (barem kod mene sam siguran da će biti na prvom growu :udarac:ali ne smijem reči nikome osim ženi s kojom živim ...zato je izuzetno bitno i svi ovi dnevnici i razgovaranje o svemu pomalo jer je tako , barem djelimice ispunjena naša želja da podjelimo iskustva koja je snažna i to nije da nema tema od uzgoja pa do stona tojest kako lupa :rasta::zvezda:::)...evo malo sam odužio...sorry...ali ovo su moji zaključci o ovome sa time da još ne poznnam paranoju lupanja vrata u zgradi i ulici ali živim u jako mirnom stanu i mojih par biljoza ne će nikoga ugroziti smatram to svojim ustavnim pravom, neće mi lopov koji je pisao večinu ustav moje zemlje dijeliti lekcije o moralu, Moć , na koju je on navučen več desecima godina je prava droga.....prema tome ko što netko dobro u jednom postu reče "za ovih par biljoza ću se sam prijaviti..." :gled:...imam idealne uvjete, svoj dvosobni stan sa ženom bez djece par desetaka stanova u zgradi na rubu /parkašume u koju cijeli stan gleda....:)

Zadnja misao, tu sam od prije ljeta i još nisam ni počeo growati a več imam 200+ postova jer sam među ekipom koja je na mojoj valnoj duljini...svaka 'tica svome jatu leti...:respect:svima



Peace....

S.
 
Poslednja izmena:

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
Super tema :thumb: baš sam razmišljala da napišem nešto slično, stim što sam mislila isključivo na nas, supruge, koje moraju da nose vašu/našu tajnu skupa. Međutim sad vidim da i vi sami imate stim problem. Iako, ne bih to nazvala problemom ali me isto zanimalo kako vi to sve uskladite sa svakodnevnicom. Socijalni život, da ni ne idem toliko daleko do direktora, radnih kolega i sl. jer u kući imamo uglavnom svi prvu poteškoću a ona nastaje kod djece. Kako sa djecom? Mi imamo troje djece, sin 17, sin 15, kći 4 god. , sinovi znaju, jer nisu ni slijepi ni glupi, moralo se sjesti snjima, objasniti i prije svega utuviti u glavu pubertetlijama da to MORA ostati u naša 4 zida. Recimo da je to ok, šta sa kčerkicom od 4, koja sad polako shvata da je to nešto, zapitkuje, priča, pokazuje... ona ne zna da " drugi " ne smiju znati kako tata ima biljku u spavaćoj sobi ;)
Najlakše je sa komšijama, oni ne ulaze u spavaću sobu, međutim opet problem nastaje sa bližom porodicom, mama, tata, braća, sestre, ljudi koji se u našoj kući osječaju kao u svojoj a nemaju dovoljno proširene poglede da bi i shvatili to što radimo. Naša mala već pita, a mama zašto vi pušite jednu cigaretu a imate punu kutiju :) , ili ode kao tata, bulji u biljku i tepa joj i priča :) Ne bih se ja složila da za ovaj hobi treba hrabrost, hrabrost ima svaka budala, za ovaj hobi ipak treba isključivo pameti. Moraš biti spreman na svaku i uvijek imati u rukavu spreman odgovor ili objašnjenje.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Treba biti otresit prema toj rodbini,rezat u korjenu...jer uvjek njuškaju. Ja sam u velikom stanu od roditelja, živim sam ali od 130 m2 oni koriste 70 kao spremište i tu i tamo dođu po neke stvari, a oni žive u drugoj kući preko puta. Došla mi rodbina iz australije i stari ih doveo meni do stana da me vide- nenajavljeno. Ja uredno na vratima kažem da nisam raspoložen za druženje, stari se dere ma ti nisi normalan, ne dira to mene. Smatram da sam samo iskren i da je to najbolje šta im mogu ponudit-iskrenost.Stara je preluda ono kuži se u droge i sve jer kad sam bio mlađi svašta je prošla sa mnom i onda uvijek gleda okolo. I kad krene u moj životni prostor ja je samo potiram s nekom rečenicom- ajde vozi, nemaš šta ode radit, kad budeš normalna onda možeš. Iako ubiti ništa ni ne skrivam ali čisto da se nauče intimi jer ja tuđu poštujem i očekujem to od drugih ako nisu u stanju onda će patit dok se ne prilagode.
Ili ako počnu pitanja šta ovo miriše, ja kažem a šta će mirisat, prenapeta si mi, jesi li pod stresom? šlagerski ja to rješavam,ali jbg kad dođe potomak (ako), to je malo problem ;)
 

Mahnita

Aktivan Član
11.08.2015
234
1.014
143
43
To su već krajnosti, mada poštujem ko želi tako da živi. Slažem se da ljude treba naučiti da se najave i da poštuju tuđi prostor, to kod nas tako i funkcioniše, ipak uvijek ima izuzetaka nekih, jer ja nisam spremna da ikoga koga poznajem vraćam sa vrata. Roditelji moga muža znaju sve i ništa ne pitaju i ne zabadaju nos ali zato moja mama živi u ubjeđenju da se Joint puca u venu :D Tako da tu nema druge osim, blindirana spavaća soba a za malenu su to papričicee :)
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ne bih se ja složila da za ovaj hobi treba hrabrost, hrabrost ima svaka budala
A ja se ne slažem sa tobom, samo u ovom dijelu :) .... Hrabrost nije odsustvo straha, već njegovo prevazilaženje. Strah je dobar, izoštrava nam čula... "u strahu su velike oči" , kaže naš narod ! Ko ima ove "velike oči", taj vidi svaki detalj, i ništa ne prepušta slučaju ! Strah je dobar i poželjan, a paranoja je ono što nam nikako ne treba :D Potpuno odsustvo straha je ludost, i takav čovjek je sve, samo ne hrabar ! A tek budala ne može biti hrabra ! Zašto ??? Pa zato što je budala :)
Ja sam svoje 4 biljke prebacio na selo ovog proleća, a ovo je udaljeno skoro 166 km. Jeli me bilo strah ?? Naravno da jeste! Kako sam prevazišao strah ??Dobrim planiranjem tog putešestvija, a planiranje je podrazumijevalo svođenje rizika na minimum ! Uspio sam u svemu tome, i Bože zdravlja, opet ću ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mahnita

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Meni je glavni problem OMERTA Jer sam inace radio Mileva,nedavno sam selio pa su mi sad growovi jako upitni,imam uvjete za mali box,al me strah da ce se pk125 cut u cjeloj zgradi a kamoli staanu.. Sto se tice muda,nerazmisljam o tome,al moram priznat vutra i jos jedan forum zadovoljavaju moje potrebe da sheram svoja neDostignuca s nekim ,tako da se nadam da cete uskoro citat sta DK moze sve da sjebe u 3cem growu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: manila

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Niko ne zna za moje novo hobi osim ukucana a testirao sam koliko je stealh tako sto sam doveo najboljeg druga kuci i seo ga za PC u sobi gde je box te proveli smo vise od sat vremena i nije provalio ni box ni miris sto znaci da je misija uspela u potpunosti..
Tako je uglavljen izmedju i delimicno iza dva plakara, da je tesko provaliti cak i kada se dodje na 30-40 cm.
Da zavrsim ovaj grow i pravim klizaci ormar od iverice da bi izgledao zaista kao ugradni plakar.
p.s
Disko ti si druze fenomen! :)
Video sam ti nik na jednom forumu i jedan google klik te ispalo da si na svim mogucim canna forumima sa slicnim ako ne i istim pitanjima.
Imas aktivne akaunte pored ovaj na Vutri i jos na Gcitty, Rollitup, 420, strainhun, autoflower, thctalk, dpforum, grasscity, icmag, weedp i jos neki board.
Nije li malo previse.

Manje vise 11-12.
Prava si radio Mileva! :D