SoG-by OC Welcome to Jamrock-2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Pozdrav svima..evo kao sto naslov kaze SoG je metoda uzgoja sa kojom cu se zabaviti ovaj put a nadam se i sve vas koji imaju namjeru pratiti.
Izabrao sam 4 straina.....Z7
CBD-SH
Master kush
Sour diesel
Mame su stare 5 tjedana.Vegetiraju pod MH 400w






Klonovi su skinuti prije 7 dana















U vodu koju sam koristio za klonove ,dodao sam malo root stimulatora iz Hesi paketa.
Hesi cu i koristiti tokom cijelog growa.
ovo je trenutna situacija


Cekam da klonovi puste korijen i idu u zemlju.
Mame su u Potground H...sve 5 o toj zemlji.5 tjedana bez ikakvog deficita u 12l to je obecavajuce :)
Klonovi ce biti u Tonsubstratu od Klasmana




+nesto perlita.Tonsubstrat je malo blazi od H i kazu puno bolji za klonove.Potovi su fi 14 znaci skoro dvije litre
...najavio sam 25 klonova ali mislim da cu ih staviti 20 grijat ce ih 400w hps i planirao sam ipak dati klonovima 6-7 dana 18/6 cisto radi moje satisfakcije
Box je 1,5x1,5x2,0 filter nisam mjenjao ali nisam ga ni koristio osim u proslom cvjetanju ..znaci 60-ak dana.nadam se da ce odraditi ovaj do kraja bez mirisa ima u njemu 5-6l ugljena pa se pouzdam u to .
Znaci u boxu sve po starom osim dva nova venta koji su zaduzeni za mjesanje zraka...izbacio sam one male i ubacio dvije oscilirajuce zvijeri koje su cini mi se bas pravljene za nas growere...kao da su znali :) njih dva 50eura i nije neka lova a rijesio sam problem onog djela izmedju lampe i vrha .

toliko za sada...sve skupa i nije krenulo dok su klonovi u klon boxu.pozz
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
doso sam do zakljucka da OC ima najzdravije biljke na forumu
bez uvrede za ostale profi growere :D :read: :respect:
jos samo da nam OC kao sto Power radi prikazes svoje seme i kompletan si grover :D


neki ce pomisliti da se uvlacim liku u dupe al me zabole,
doslo mi da ga pohvalim kad vidim zelene zdrave biljcice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Bigi malo mi je perpetual konfuzan.....ja volim vege i vjerovatno cu poslije ovoga nesta opustenije gdje mogu ukljuciti auto- pilot...mozda neki dobar Haze,dve cure ispod 400w..vege 5-6 tjedana.
Ovaj put bi mogao kao sto Vjestica sugerira tako sam ustvari i planirao....mame i klonove zajedno na cvjetanje.
Mame su sada istrenirane pa cu jos razmisliti sta s njima ali eto to je jedna od opcija.

Inace klonovi su zajedno sa MP u istom boxu pod istim rezimom 18/6...nisam pravio klon box jer mi i netreba.Ako ikad budem ponovio ovu pricu napravicu isto kao i sada ali drugaciji izbor cura i opet svi zajedno na cvjetanje..jedino bi mozda imao veci izbor mama.
Ovaj grow je iskljucivo medical i u tu svrhu cu ga iskoristiti..mozda sam trebao ici na nekoj bio.osnovi ali mali su potovi pa ce to biti lako isprati :) eto to je jedna od prednosti SoG-a ima ih jos nekoliko ali o tome cu usput..kako ih budem sretao kroz grow :)