Soil Tester

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
ide tebe ovo otvaranje novih tema noćas :confused:.
a šta nepita tamo u temi onoj "pitajte sve što vas zanima", jel vidim zanima te :D

....netko to ima na slikama u aktualnom dnevniku, i govorilo se o tome, sad se nesjećam.
 
16.12.2014
353
246
43
30
A ustao sam se u 11 navecer, obrnuo noc za dan, ne znam sta mi je, nemam s kim pricati pa otvaram teme :D

Sori ako je spam, cisto iz radoznalosti :)
Zahvaljujem ;)
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
AFAIK ovo je dobro samo za pratit vlaznost zemlje. koliko sam skuzio za ph zemlje nije jer lose mjeri.
nego ako netko zna od iskusnijih, jel se smije to cudo drzat stalno ubodeno u substrat ili bi trebalo vadit nakon upotrebe?
 
16.12.2014
353
246
43
30
Ma meni je vise zbog vlaznosti zemlje nego zbog ph vrijednosti, sta se tice ph vrijednosti, mjerio bih vodu koja izlazi sa donje strane posude, ph tester ce sada svaki cas stici na vrata (onaj od pedesetak kuna).

A nije mi prakticno podizati posude i vaditi ih non stop jer mi je uzasna guzva u boxu i ne zelim sa hedom zakaciti zarulju ili nesto. :)

Hvala vam svima. :)
 
29.08.2011
23
17
3
52
Dobar je samo za mjerenje vlažnosti.Ja ga koristim već dugo uz ledice gdje je česta pojava prezaljevanje .Vadfi ga iz zemlje i obriši poslije svakog mjerenja jer je sklon oksidaciji.

Za vodu koristim ovo :

nzNfq.png
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain