LED Soma Sacred Seeds & Soil - 5G, New York City Diesel (2kom) & Jamaican Dream - Eva Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
06.02.2022
91
195
33
59
Napokon sam našao vremena i na miru pregledao tvoj dnevnik. I svaka čast ! Susreo si se sa nizom problema sa kojim se mnogi od nas ne bi mogli nositi. Na prvo mjesto mislim na borbu sa raznim vrstama nametnika. Tu bi više razmišljao kako ih izbjeći nego kako se boriti sa njima. Sada bi ti trebalo biti puno lakše jer nam napokon dolazi prava zima.
Dobro je i što si ušao u štos sa čajem. Na tvom dnevniku će mnogi proučavati pravljenje i doziranje. Hvala :)
Presađivanje- ja ga uopće ne volim i najsretniji sam kada zabodem sjemenku u pot od 20 litara i ne diram biljku do berbe. Nažalost ne vidim kako ovim načinom ne može ići barem jedno presađivanje, ono prvo. Višak presađivanje bi gledao što više izbjeći. Dođe do zastoja od 2 do... plus dana. Kod jedne mi zapeo korijen i nakon 5-6 tjedana se vidi taj zastoj u odnosu na ostale. Sviđa mi se ostaviti malo više prostora u potu da se kasnije može dodati na vrh par litara zemlje.
Uz novo stečeno znanje najbitnije je da si se opremio pravom opremom, imaš dovoljno prostora za rad u kome možeš kontrolirati uvjete. Na tome ti baš zavidim no ove godine ćemo imati sličnu opremu i prostor. Nažalost u prošloj godini je to bilo neizvedivo.
Uživaj u svakom dimu, zaslužio si.
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
850
3.629
163
Cyric pohvale za dnevnik :clap::,da se dosta naučit-sad sa ovom rasvjetom ima da da da te nema hahahahaha
BRAVO!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goran641 and Cyric

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.162
233
Dalmacija
Hvala vam ljudi dragi na ljepim rijecima. Bas sam se pitao gdje si Gorane :) ako ce ovaj moj dnevnik pomoci nekome tko dolazi iza nas a zeli growat na Somin nacin ja sam pre pre sretan. A svaka greska i svaki kiks nije uzaludan ako iz njega izvucemo neku pouku i nesto naucimo. Bit ce toga jos, ali bit ce i gustanja :) to je nesto najmanje sto mogu vratit nazad ovoj zajednici koja mi je dala jedno za mene, neprocjenjivo iskustvo. Svaki iduci grow cu nastavit dokumentirat ovdje na forumu, ako ce netko iz njega izvuci kakvu vrijednu informaciju, nitko sretniji od mene :)
Btw, @Bizzzo , mislim da je stiglo vrijeme da se ova tema baci pod kljuc u odgovarajuci podforum :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.