Foto SOMANGO SOMA SEEDS- BIOTABS+ 2022

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
864
4.451
163
Thiaoouba Prophecy
Došlo vijeme da dnevnik ide u završene bio bi red jel :D
Somango je postaao pepeo.

SOMANGO #1

Smoke report:

Dim je lagan ne grebe za grlo. Rad počinje nakon prva dva tri dima odma osjećaj toplote i u očima lagan pritisak. Nakon par minuta osjećaj smirenosti kao da ne razmišljam tijelo se opušta, blag osmjeh na licu koji me ne baca na krevet već ostavlja budnog. Hed je kamen bukvalno svaki hed je tvrd kao kamen od najmanjeg do največeg tako da grinder je poželjno imati ali malo kvalitetniji jer zna da zaglavi mrvilica zbog masnoće barem ova moja. Miriše baš na voće. Dok okus nema jer nisam fulsh , pre na par dana dao gnjiovo i tad je najviše i krenula buđ i morala je biti obrana. Ne izaziva mnogo suha usta. U sobi se nakon prve frule stvori oblak dima.

Sve u svemu zadovoljan sam kasno kreno kasno završio držao sam je koliko sam mogao buđ je ipak bila jača. Biljka nije za naše prostore možda dole na jugu kraj mora gdje je jesen sunčana i suha. Nisam tada o tome razmisljao ali biće nekad prilike i indoor gledati jer zaslužuje definitivno.

SOMANGO #2 i #3

Neću puno pisat pošto rano obrano...
Dim je lagan također ne grebe za grlo. Rad baš jako krene zna izazvati ubrzan rad srca i uznemirenost na par minuta ali izbjegnem to tako što uzmem nešto da grickam. Kasnije ide relax. Kako miris tako i okus daje voćni.


Hvala svima koji su pratili dnevnik i davali podršku,, znači, a sada čekamo proljeće i ove 2023 uz malo veću avanturuu :)

Edit: makar fotografija iz teme što trenutno pušite? :D

IMG_20221031_101636.jpg IMG_20221126_180603.jpg