SOPA i mi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
nje sopa al je acta i offtopic sam

[video=youtube;3aiGdPcIw-Q]http://www.youtube.com/watch?v=3aiGdPcIw-Q&feature=player_embedded[/video]
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
mazar je napisao(la):


Tipicna americka firma kao istali koncerni.
Black opst prvi deo sam opisao ovako :
Igra je pravljena tako da bi se nove generacije sto bolje kontrolisale. Napravili su brzu igru u kojoj se brzo umire i vraca u igru. Tako da nema veze uopste sto si poginuo, i posle jednog vremena postaje normalno umirati. Ubacili u igru prijavljivanje cithera. I posle godinu dana nista po tom pitanju nije odradjeno. Pa zasto je bilo ubaceno da bi se navikli novi mladi vojnici da sve referisu svojim predpostavljanima. Nema taktike samo trcanje i soranje. Znaci netreba ti mozak za razmisljenje samo moras slepo kao magarac klimati glavom.
Po meni tipicno pranje mozga i dresura.
Al mi je drago sto su objavili podatke neka nemisle da su najaci.

Pozz svima
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Battlefield 3 također podsjeća na tipično američko ratovanje, nešto kao obuka...
[YOUTUBE]2zw8SmsovJc[/YOUTUBE]
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Trenutno sam na BF3.
Mnogo se razlikuje od BF2. U dvojci je bilo potrebno mnogo taktizirati a trojka slici black opsu ali je jos zadrzano nesto od te drazi tim igra.
Pogotovo kada igrate 4 vs 4. Bez taktike i timske igre nemozes dobiti. Budes trcao kao u black o. ima da padas kao muva.

Pogledaj Greenpower1@ neki klip online imas i turnire mnogo bolje i interesantnije od tog.

Zaboravio jos reci da kao i mnoge druge kompanije za stvaranje igara i u BF3 ima da se prijavljuju citheri. Istog misljenja kao kod black ops.

PS neznam koliko znate Counter Strike je bio napravljen za americku vojsku da bi vezbali pa tek posle par dobrih godina izasla u javnu prodaju i postala najpopularnija online pucacina u zadnjih 15g.