Sorte marihuane jace nego Marihuana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ya Man :sun2:.

A što se tice domacice kad sam sam uzgojio....Sunce skoro od izlaska do zalaska,ljubav,briga......i na kraju super napušavanje,jedno od (naj)boljih u životu ali to nije brutalan high vec ugodno opuštanje,,filmici ugodni i zabavni.....
 
13.12.2007
4
0
0
48
Bash me zanima kako je uvoze,odnosno preko kojih granica dolazi,kada se zna da su jedina evropska drzava u kojoj su lake droge legalizovane....
Kada sam rekao labaratorijski uslovi,,,nemisli se da je gaje u labaratoriji u epruetama,vac u staklenicina ili zatvorenim prostorijama gde su joj napravljeni veshtacki uslovi za brze uzgajanje ili napredovanje biljke...
Primer paradajiz koji sam pakovao,raste za 7-20 dana i bude zelen.Gazda zatvara staklenik i pusti plin i paradajiz preko noci pocrveni..ujiutro se luftira u kasnije se sece i pakuje u ambalazu....
Inache o holanskoj travi,treba je prvo probati pa onda prichati o njoj....ako je niste probali,to je isto kao da opisujete skok sa padobranom a niste nikada skakali s padobranom....Nije isti skok s 5 metara i iz aviona.....mada im je skok zajednichki...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Hoces da kazes da si ti jedini imao privileguju da probas vutru iz Holandije?:respect::clap:

I da ti kazem da u Holandiji takav uzgoj nije legalan.Vecina vutre im dolazi sa vise strana.Najmanje je ima iz Holandije.A ti ako hoces veruj a ako neces ti proveri.:vb_wave::google2:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ma uvoze al vjerovatno nisi to pušio....Ko što u HR iz Bih švrcaju cigarete...kužiš,nije sva trava u Nizozemskoj uzgojena tamo...

NL trava....ti si tamo dugo bio,kad ideš NL na 5 dana vecina ce ljudi probat klasiku,npr. WW a što vi "domaci" pušite,gdje kupujete?

Puno je ljudi sa foruma pušilo NL travu.U coffe shopovima.......poznate sorte....i znaju kako to ide....

Iskreno nikad nisam ni cuo price samoubojstva...........ljecenje pa evo jel ti poznaš osobno nekog ko je imo grozne(prave) probleme zbog trave.

Gdje si ti kupovao i koje sorte?
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Nije da nema istine u ovom sto rednaskela pise, ali nevjerujem bas ovo o samoubojstvima...Zar ti nije bed strasit ljude s tim stvarima...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Tko je mentalno nestabilan bez trave bit ce mentalno nestabilan i sa njom.

Kraj price.
 
13.12.2007
4
0
0
48
Nikog je ne strasim,ali sam upoznao lika koji je,poshto je duvao,hteo da izvrshi samoubistvo...znachi,pricham shto mi je neko lichno isprichao a ne shto sam chuo od drugih ljudi....a i sam sam jednom stao ispred voza,koji je otishao drugim putem,,,da me je voz zgazio__da li bi ti bilo samoubistvo ili ne???....ovo sam ja uradio....

Stari kazu,"chim se budala ponosi,toga se pametan stidi"
Tako da,ja se nehvalim shto sam bio u Holandiji i pushio travu,kamo srece da je nisam nikada ni probao,,,ali vam govorim,da ima razlichita dejstva na ljude,,i prilichno je jacha od ove ovde...sve zavisi od choveka,situacije,okruzenja na njen rad...neko se dobro provede,a neko pada u ambis...
Bio sam s likom(nash chovek)koji je ziveo u Africi,radio je sa svim drogama i sve i svashta probao i ostao samo na gandzi...Kad sam ga god pitao za druge droge,stalno mi je govorio da se nije igrati sa gandzom....konkretno,njegova zena(crnkinja u Africi je bila medicinska sestra) stalno kad duva,chula je neke glasove i kada bi duvali zajedno ona je uzimala samo dim dva...

Znam,da vutra tamo stize i drugim putevima,(cuo sam dosta pricha npr.preterash kombi iz Spanije do NL i dobijash veliku kintu),,ali ja govorim o legalnoj vutri,a legalna se proizvodi,,,a ne uvozi se.....

Inache,skroz je drugachiji stav njihov prema vutri,,a kada bi se desio veci broj "sranja",vlada u Holandiji bi privremeno zatvarala caffeshop-ove na neko vreme....
Raspitajte se da li su ikada u zadnjih par godina zatvarani caffeshop-ovi u NL,pa cete videti da nelupam....

P.S.
Ako vam smetaju moji odgovori,samo ih ignorishite,bez veze je da se raspravljamo...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
lol xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
dobar si udri
samo ostani u sve i svašta
molim te
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
neki ljudi jednostavno nikad nece shvatit.. svaki komentar je suvisan pa tako i ovaj moj ali svejedno sam morao prokomentirati. Uzas, skela i ostali, usudio bih se reci noobovi, postedite nas takvih prica jer svaki, ali SVAKI ozbiljan i pusac sa stazom ce ti potvrditi da su halucinacije i brije tog tipa jednostavno nemoguce.

Osim ako se radi o osobama sa latentnim ozbiljnim psihickim defektom kojeg uzivanje kanabisa eventualno ispolji..Sve ostalo su bajke.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dragone ne kaki vise jer stvarno ban ima da popijes:signs040:
neka budala ima još i da povjeruje u tvoje gluposti:postcrisis:

lsd nije što i sativa
pa ni rad
 

Dragon Bud

Banned
Banovan
09.01.2008
29
0
0
42
slicno ne isto,znaci da uzmete manju kolicinu lsda pralo bi vas slicno kao neka trippy vu..jer oba 2 dijeluju kao psihodelik..probao sam i znam. i boli me rac za ban,ako vam je to cilj...cini se da i nema svako slobodu govora ovdje,ti balkance stvaras ovdje sistem gori nego koji nam vlada pruza:respect:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
cilj je da se ne priča o hemiji i da se ne upoređuje sa travom
pravilnik nisi pročitao
ako ti već nije stalo evo ban i svi mirni
više puta si bio upozoren da kršiš pravilnik
 
15.12.2014
8
7
3
37
pusio sam u NL neku njihovu Amnesiu ili tako nesto ... sranje tesko, halucinacije teske, oci nisam smio da zatvorim jer kad bi to uradio milion slika, predstava, holograma raznoraznih, a dva prijatelja koja su sjedjela u mraku u trenutku mi se ucinilo da su demoni i da su im oci sjajne, sta je tek na lsd-u ... jedva sam cekao da me pusti to vece ... zna li neko sortu neku laganu skroz - ono samo malo da te opusti, relaksira, nista pretjerano, ne zelim vise pretripovanost i razbbijanje glave ...
 
15.12.2014
8
7
3
37
to je bio vise flesh, u sekundi mi se tako ucinilo i prestalo je odmah al to me toliko i nije plasilo, jos jedan put mi se desio flesh kad sam na nebu ugledao meteor, dok moj drug npr nista nije vidio - to bi bilo to od haluciniranja ... problem je bio da to vece nisam mogao da spavam, oci da zaklopim od gomile misli, predstava, ko zna cega jos, najvise lici na nesto ovakvo, ne znam kako se zove ( http://wifflegif.com/gifs/404171-psychedelic-reality-hawaiian-mushroom-gif )... ne znam stvarno, mozda sam i lud, jbg, a i previse citam nekih ludih stvari(religija,new age,filozofija), pa pod utiskom sam toga a trava mi to izbaci na vidjelo ... zelim neku nenapumpanu sortu, da sam pocnem da uzgajam, neku koja daje opustenost, laganicu, da je dobra za setnju u prirodu itd ...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Netko mi je stavio nešt u piće i sve mi se miče. Razumjem ono trippy simptome, tipa nešto je šušnilo, zaklopiš oči pa propadanje ili lebdenje, ali tak nešt nikad nisam doživio. Rekao bih da je to proekcija tvog uma, previše si očekivao pa ti je vutra pustila mozak na pašu. Treba razmišljati pozitivno i odmah i pljuga bolje sjeda. što se tiče takve "nenapumpane" sorte ima ih masu, većinom svaka sativa dijeluje tako. Evo ti jedna pozitivna vutra, prilično veseli i radišan high i nema da bude crnjaka:
http://www.royalqueenseeds.com/227-euphoria.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.