Sorte za sezonu 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Shantibaba odn. Mr. Nice ima koliko sam upućen najbolju reputaciju i dobre strainove... Njegovi su Black Widow originalna White Widow, Super Silver Haze, originalni Skunk (Shit) i Nevilles Haze... Definitivno top strainovi.
boz
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Shantibaba odn. Mr. Nice ima koliko sam upućen najbolju reputaciju i dobre strainove... Njegovi su Black Widow originalna White Widow, Super Silver Haze, originalni Skunk (Shit) i Nevilles Haze... Definitivno top strainovi.
boz
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Evo kad se meni domaje okote, tj negdje na pola cvjetanja stavljam na klijanje Ajan's Strawberry Haze i Great White Shark pa dignem dnevnik jer vidim da nitko ovdje jos nije growao ASH
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Evo kad se meni domaje okote, tj negdje na pola cvjetanja stavljam na klijanje Ajan's Strawberry Haze i Great White Shark pa dignem dnevnik jer vidim da nitko ovdje jos nije growao ASH
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ma ne seri da ni tebi nije proklijao, koji peh. Haze koliko ti ih nije proklijalo?

Imam samo jedno sjeme pa cemo vidit. Mozda se pridruzim klubu neuspjelog klijanja ASH-a:icon_lol:
Arjan lopovcina. ali cudi me da nisam naletio na niti jedan posteni grow tog straina jos manje neki report iz prve ruke.
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ma ne seri da ni tebi nije proklijao, koji peh. Haze koliko ti ih nije proklijalo?

Imam samo jedno sjeme pa cemo vidit. Mozda se pridruzim klubu neuspjelog klijanja ASH-a:icon_lol:
Arjan lopovcina. ali cudi me da nisam naletio na niti jedan posteni grow tog straina jos manje neki report iz prve ruke.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Meni se opcenito ne svidja taj greenhouse tim :/
gledao sam onaj dvd kad su isli u "strain hunting" i bas su mi ostavili los dojam, pa sam se na kraju odlucio za mandalu, a prije toga sam mislio uzet SLH i WW ( iako mi je jos uvijek zao sto nisam uzeo WW barem jedno pakovanje )
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Meni se opcenito ne svidja taj greenhouse tim :/
gledao sam onaj dvd kad su isli u "strain hunting" i bas su mi ostavili los dojam, pa sam se na kraju odlucio za mandalu, a prije toga sam mislio uzet SLH i WW ( iako mi je jos uvijek zao sto nisam uzeo WW barem jedno pakovanje )
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Ma joj onaj Arjan i Franco kad pocmu pametovat i prenapuhavat stvari, srat mi se pocme i ne mogu to gledat. Jedni od iritantnijih likova koje sam vidio. Gledao sam i ja taj strain hunters, sta rec, prenemaganje, isfuravanje, drzanje na visoku, tamo kenjaju i pametuju onim crncima itd... ma ukratko idioti. ali imaju neke zanimljive strainove to se mora priznat.
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Hehehe da da King of cannabis my ass... idiot samog sebe zove kralj kanabisa a sve legendarne sorte na kojima se greenhouse proslavio je zasluzan shantibaba.
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
...marketing im je presmiješan..."favorite of many celebrities" sranja...bar ja se ne mogu prestat smijat na te fore
al im je taj marketing dosta efikasan...pola ovog foruma sadi njihovo sjeme...
budući da su tržišno najrašireniji mogu si priuštit niske cijene...30-ak ojra za njihove sorte, a 100+ za npr. somine itd ili mr.niceove
pa da kažem nešto za usporedbu:
...od sominih sam dobio par hermića (nikakav stres ni curenje svijetla)...premda ništa protiv njegovih biljki jer ono što je ispalo na kraju.......valja 5+
...imao sam i GHS-ov i Mr.Nice-ov SSH...sve u svemu iste biljke ...vrhunske...ali od Mr.Nicea mi 2 sjemenke nisu proklijale...
...a upravo imam 1 strawberry haze...proklijao za 1 dan pokazao spol nakon 7 dana 12/12

nikad nisam imao problema s njihovim sortama...bar ništa više nego s drugima
tako da čak mislim da su podcijenjeni s obzirom kolko negativnog publiciteta dobijaju po stranim forumima baš zbog moronskog marketinga
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Odustajem od kupnje Lemon skunka od GHS .
Zanimljivo kako od svih super elitnih klonova uvijek oni prvi isfuraju sjeme upravo od tih klonova...
Kad dođem do para kupujem genetiku od Sannie i Motarebel seeds-a.
Prejebeno. NYCD F3 , New Blue Diesel 22.50€ , Chem Dog x Herijuana 22.50€ , Cheeseberry haze - 22.50€.
Sick sick :D
I još hrpa predobre genetike i za svaki strain imaju detaljan opis sa slikama. :D
:sun2:
boz