Sorte za sezonu 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2010
6
0
0
34
Bio u nizozemskoj prije mj i pol i slucajno nabaso na ghseed shop ubo sam si mix sativa/indica unutra sam dobio Church,great white shark,ajan's straberry haze,lemon skunk i hawain snow- uzeo sam jos nevill's haze#1 koji ima yield do 1200g/plant i 5 komada train wrecka isto ubojica...platio sam to sve skupa oko 80-90 e biljke su bile mjesec dana na indooru sd su vec vani ih rosta sunce...al me brinu ove sative da ih zima ne zroka prije neg zavrse sa cvjetanjem al kak god da okrenem bice rodna godina:D
 
27.12.2009
10
0
0
35
ja sam za ovu godinu nabavio w.w. od seedsman i purple widow od de sjaaman..samo ovo sunce i kisa me zezaju vidim po neku fleku na listu.
purple raste ko looda a widovstina ima sirooko lisce ko afghani..cini mi se predivna genetika al videcemo...
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Natural je napisao(la):
@ScuderiaBull zavisi sta te zanima? neka indica ili sativa? ili mozda oboje? ima tu puno dobrih vrsti?

Nisam posječivao temu,
odlučio sam se za Himalaya Gold na kraju (5 fem sjem.),
već su se izdigle iz klica (4/5 još jednu čekam)

Mislim da će ovo biti jeben grow, samo kaj eto KASNIM!!!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Triangle (The White elite cut) x Amnesia Haze/Arne
C5/Arne x Amnesia Haze/Arne
Katsu Bubba Kush cut x Arne
Snowdog BX1 x Amnesia Haze/Arne
G13 Diesel x Amnesia Haze/Arne
Deep Chunk x Amnesia Haze/Arne
Cinderella 99 BX1 (Mosca)

New Blue Diesel samo 2 ili tri preživjele i Afghan x NYCD samo dvije brijem.
Mandale je nešto pojelo i ostalo ih oko 7-8.
Nadam se jednoj ženi od svakog straina bar dakle 5-6 biljoza i to je to.
Za gore navedene strainove još nisam siguran što ću s njima :D
 
02.06.2010
3
0
0
47
GWS(greenhouse)
holland hope(nirvana)
durban poison(nirvana)
hashberry(mandala)

Sve su posadjene prije mjesec dana,osim GWS,on je sredinom treceg mjeseca krenuo pod lampama,sve su vani.Holland hope i hashberry imaju identicnu strukturu listova,visinu,razmak izmedju internioda i sve ostalo kao da je ista vrsta biljke.Da nisu u razlicitim saksijama nebih ih znao raspoznati.Nadam se da rad trave nece biti identican kad budu gotove.
 
08.06.2010
8
2
3
43
northern light x white haze ...:icon_lol:.................. outdoor ( ova je ostavila jako dobar utisak, pa ce mo je ponoviti)

8 Miles High ....