Sour Diesel, Super Lemon Haze, Chronic Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2012
77
128
33
Vozdra groweri,

Evo krenuo sam da podignem tri biljcice kao sebi : )
Koristim Canna Terra zemlju i sve je bio varijanta. Box je velicine 1x1 visine 180 cm. Za rasvijetu koristim led panel Mars Pro 2 Epistar za koji tvrde da daje rasvijetlu 800 w. Zrak mi izvlaci vent jacine 220 m3/h a u bacuju 2 pc venta i otvorim donji dio boxa dok mi je svijetlo ukljuceno, tako da se nadam da je to ok. Nemam neko iskustvo iza sebe, imao sam tek jedan grow koji me naucio kako olesiti biljke vodom i nutrientima. Trenutno se biljke nalaze u sredini druge sedmice vegetacije, prvu ne racunam jel!? Nisam im davao nikakve suplimente i mislim da ne trebam bar jos jedno 10 ak dana e sad ako grijesim molim vas ispravite. Chronic Haze sam topirao da mu usporim malo rast jer je od samog pocetka jako potentan, kod Sour Diesel sam koristio FIM trhniku i mislim da je dobar a Limun nisam dirao nadajuci se da ce ih stici rastom ali on je bas spor nekako i trom. Od aditiva posjedujem Bio Vega i Bio flores i nisam bas siguran kada da krenem sa upotrebom tako da je bilo kakav iskusan savijet dobro dosao. Temperatura varira od vanjske ali ugl je od 28 do 31 C. Ovamo je ljeto i to zestoko tako da je to odprilike to. Mislim da sam manje vise rekao sve ako ima nesto sto bih trebao dodati, promijeniti ili nadigraditi bicu sretan da saslusam. Lijep pozdrav iz Australije. A sad par sliba.

Bebice
IMG_20170106_7790.jpg
Chronic Topiran
IMG_20170106_26914.jpg
Sour Diesel FIM
IMG_20170106_51422.jpg
Super Lemon Haze
IMG_20170106_11258.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Dobro nam došao i sretno u pothvatu.
Imaš opciju uredi ili ti editiraj.Tako da ti je sve moglo biti u jednom postu a ne ovako.Pripazi malo ubuduče a ovo če moderatori da spoje kad stignu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
Dobro nam došao i sretno u pothvatu.
Imaš opciju uredi ili ti editiraj.Tako da ti je sve moglo biti u jednom postu a ne ovako.Pripazi malo ubuduče a ovo če moderatori da spoje kad stignu.

Hvala na dobrodoslici i bolje vas nasao! Pomislio sam na to sto govoris i obratit cu paznju da to izgleda po propisima. Imao sam problem sa velicinom slika pa onda sam presao na mob pa ponovo, pa resize ... ugl. potrudit cu se da koristim site kako i sljeduje. Pozdrav.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Super ovo izgleda. Preporuka za buduće slike je da gledaš da ih slikaš kada je panel ugašen ili kada su biljke van box-a.
Ovakvo svetlo ne dozvoljava se vidi realna boja biljke, a to ti može biti od pomoći.

Srećno! :banana_rasta:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Odlicno..Ajde pa sretno zelim i da masno,zeleno bude:):thumb:
Nego..kako je kod tebe za out:D
Nisi spomenuo turbinu,filter..nadam se da imas radi kvalitetnog protoka zraka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
Sretan grow ;) Lijepo izgleda.
....nego.... kakve su mogucnosti outdoora tamo? oi oi oi :D

Hvala! Hm .. outdoor. Vidi jednu stvar klima je idealna predpostavljam. E sad to bi trebao biti neki komad zemlje dalje u bushu ugl. Da nije u gradu. I da se to moze zaliti .. ja sam sada u gradskoj spici tako da nemam bas vremena za takve opcije .. mozda jednoga dana :) sada vise volim ovako da ih gledam.

Super ovo izgleda. Preporuka za buduće slike je da gledaš da ih slikaš kada je panel ugašen ili kada su biljke van box-a.
Ovakvo svetlo ne dozvoljava se vidi realna boja biljke, a to ti može biti od pomoći.

Srećno! :banana_rasta:
Hvala!
Cekaj jel mislis da slikam kada nema svijetla samo sa blicem fino uslikam po mraku !? Jel im to stres ili par bliceva tu i tamo im nece nista !? Ili kada je svijetlo ukljuceno izvadim ih iz boxa i onda pravim slike !? Pozz

Odlicno..Ajde pa sretno zelim i da masno,zeleno bude:):thumb:
Nego..kako je kod tebe za out:D
Nisi spomenuo turbinu,filter..nadam se da imas radi kvalitetnog protoka zraka.
Hvala da ostane tako! Bas sam rekao Stipetu za out. Mozda ako se desi kucu da imam probam jednu opaliti u dvoristu ko zna .. ne znam vamo se bas puno zavlaciti, ima svega :) opet jednoga dana ako budem imao neku jaku kotu pored rijecice kakve ko zna ... : )
A sto se tice mog boxa i protoka zraka bas sam sad racunao imam 202 m3/h grow went. I da, imam nakacen pristojan filter. Turbina je 4" a filter su mi predlozili malo veci 5". Bio sam narucio 8" i 8" pa sam se isfurao kada mi je to doslo hahah vracao sam ... filter ko cahura od rakete :)

Bravo na pripremu sve ljepo fino:thumb:
Evo tu na njihovoj stranici imas kalkulator za hranjenje unesi samo kolika ti je litraža pootahttp://www.canna-uk.com/biocanna_growguide
Sretno dalje i polako s zaljevanjem ;):thumb::popcorn::
Hvala haveru! Vec sam izguglao ovu tablicu ali ne kontam. Evo gledam ovaj Bio Vega kaze 20ml na 10 l vode. Krenucu sa pola toga za jedno 10 ak dana pa cu polako pratiti kako se ponasaju. Imam saksije od 14l. To bi trebalo da ima hrane za 3 dobre sedmice nadam se. Na ovoj boci jos pise "the delutet nutrient solution does not need to be acidified"!? Znaci kada smixam ovo nista ph dole i to jel !? Pozz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

tiki

Aktivan Član
28.09.2015
769
3.024
163
Hvala! Hm .. outdoor. Vidi jednu stvar klima je idealna predpostavljam. E sad to bi trebao biti neki komad zemlje dalje u bushu ugl. Da nije u gradu. I da se to moze zaliti .. ja sam sada u gradskoj spici tako da nemam bas vremena za takve opcije .. mozda jednoga dana :) sada vise volim ovako da ih gledam.


Hvala!
Cekaj jel mislis da slikam kada nema svijetla samo sa blicem fino uslikam po mraku !? Jel im to stres ili par bliceva tu i tamo im nece nista !? Ili kada je svijetlo ukljuceno izvadim ih iz boxa i onda pravim slike !? Pozz


Hvala da ostane tako! Bas sam rekao Stipetu za out. Mozda ako se desi kucu da imam probam jednu opaliti u dvoristu ko zna .. ne znam vamo se bas puno zavlaciti, ima svega :) opet jednoga dana ako budem imao neku jaku kotu pored rijecice kakve ko zna ... : )
A sto se tice mog boxa i protoka zraka bas sam sad racunao imam 202 m3/h grow went. I da, imam nakacen pristojan filter. Turbina je 4" a filter su mi predlozili malo veci 5". Bio sam narucio 8" i 8" pa sam se isfurao kada mi je to doslo hahah vracao sam ... filter ko cahura od rakete :)


Hvala haveru! Vec sam izguglao ovu tablicu ali ne kontam. Evo gledam ovaj Bio Vega kaze 20ml na 10 l vode. Krenucu sa pola toga za jedno 10 ak dana pa cu polako pratiti kako se ponasaju. Imam saksije od 14l. To bi trebalo da ima hrane za 3 dobre sedmice nadam se. Na ovoj boci jos pise "the delutet nutrient solution does not need to be acidified"!? Znaci kada smixam ovo nista ph dole i to jel !? Pozz
Ne korigiras ph. Nista ostavi vodu 20etak min da odstoji stavi gnoivo po tablici i zali
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
...prekrasno zgledaju ovako u solariju,al kak ti svemirac veli slikaj ih bez marsa jer ova boja lako zamaskira viske i nedostatke...

...setup je prva liga, steta da nemas pH kontrolu na tako kvalitetno odradjenoj pripremi, tu bi mogo izgorit samo tako... bar odokativno spustaj pH s malo limuna... racunaj da je vodovod oko 7, 5-7 kapi limuna po litri vode ce ga spustit na cca 6.5 (par puta sam bez prethodnog mjerenja limunio odstajalu vodu, i pH je bio izmedju 6.4-6.7)

pratim i happy grow...

stay high...
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
istina...nisam uzo u obzir drugi kraj planete... malo im guglam po forumima, negdje je i pH 11... sick...

tester pod obavezno, premda kako ljepo izgledaju izgleda da mu se i potrefio pH...