Sour Diesel, Super Lemon Haze, Chronic Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sretan grow i da bude zeleno.Sour disel je moj omiljeni strajn radio sam ga par puta cak ga i sad trenutno pusim jako zahvalna sorta i laka za uzgoj...:spliff::rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
...prekrasno zgledaju ovako u solariju,al kak ti svemirac veli slikaj ih bez marsa jer ova boja lako zamaskira viske i nedostatke...

...setup je prva liga, steta da nemas pH kontrolu na tako kvalitetno odradjenoj pripremi, tu bi mogo izgorit samo tako... bar odokativno spustaj pH s malo limuna... racunaj da je vodovod oko 7, 5-7 kapi limuna po litri vode ce ga spustit na cca 6.5 (par puta sam bez prethodnog mjerenja limunio odstajalu vodu, i pH je bio izmedju 6.4-6.7)

pratim i happy grow...

stay high...
hehe dobar ! Ko kaze ba da ne mjerim ph vode !? Imam ph metar i ide svaki put 6 :)

Bolje ništa nego nagađati koliki je Ph vode iz pipe u Australiji :D

Ama 6 ica ko kuca haveru :)

sretan grow i da bude zeleno.Sour disel je moj omiljeni strajn radio sam ga par puta cak ga i sad trenutno pusim jako zahvalna sorta i laka za uzgoj...:spliff::rasta:

To mi reci ! nisam nikada probao, cuo sam sve najbolje o Dieselu. cemo da probamo abd !

Ne korigiras ph. Nista ostavi vodu 20etak min da odstoji stavi gnoivo po tablici i zali

hm .. znaci nikakvo korigiranje ph - a !? Samo nutrienti !? To mi je cudno ali ok .. tako pise i na boci jel !?
 
Poslednja izmena od urednika:
03.10.2012
77
128
33
Zanimljivi strejnovi
Pratim i sretno

Mozes i bez korigiranja


Koristi opciju edit

Aha znaci u razgovoru koristim opciju edit a ne reply !?
Skontao sam tablicu prehrane, treba da kliknem ligt feeding i onda mi izbaci parametre preporucene na boci a ne normal feeding. Po njima 20 ml. na 10 l. je light.
Sto se ph - a tice u tabeli kaze :
pH:
  • The pH doesn’t generally need to be corrected Hard water
    (pH > 7.5) is an exception to this.

    It is recommended that the pH should then be corrected to 6.0 – 6.5. pH correction using Organic Acid. (or pH min grow)
  • Posto je voda ovamo oko 10 znaci ipak cu trebati spustati ph jel !?
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Skontao sam tablicu prehrane, treba da kliknem ligt feeding i onda mi izbaci parametre preporucene na boci a ne normal feeding. Po njima 20 ml. na 10 l. je light.
Samo se drzi tablice normal feeding,nikakav light ;)
Canna_Bio_shema_gnojenja.jpg

S biocannom sam radio godinima sa i a jednom bez mjerenja ph vrijednosti,taj put kad nisam mjerio nisam imo radi toga problema ali ipak sam za mjerenje ako vec imas tu mogucnost bez obzira na bio uzgoj

Edti
ako nemas njihov boost obavezno nabavi,vrijedi svake kinte
 
03.10.2012
77
128
33
Samo se drzi tablice normal feeding,nikakav light ;)
Pogledajte prilog 124990

S biocannom sam radio godinima sa i a jednom bez mjerenja ph vrijednosti,taj put kad nisam mjerio nisam imo radi toga problema ali ipak sam za mjerenje ako vec imas tu mogucnost bez obzira na bio uzgoj

Edti
ako nemas njihov boost obavezno nabavi,vrijedi svake kinte

Odlicno! Hvala na inf. Da te pitam kad si vec tu, evo sad sam procitao na forumu vodic od Marka Pola o unutrasnjem uzgoju i on kaze da se prije cvijetanja box treba popuniti oko 70% !? Nije li to puno za sative !? Koliko predlazes da idem sa ovim biljozama ako mi je box visine 180 cm !? Stavio sam namjerno 3 biljke da ih mogu rasiriti i fino podici.
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Nije li to puno za sative !?
Ma nije puno,samo ti fino popuni box i nemoj ih se bojati jer ipak si ti gazda u boxu :D
Ja vege nikad ne brojim niti pokusavam jer je to tesko planirati,nekad je to 30 dana a nekad 20-25 dana a imas razne nacina da ih treniras i formiras

Edit
Sto se tice sativa i nekog straha od istih tu mnogi grijese sto se njih tice,jer od ovih sativa sto mi radimo na forumu nebi trebalo biti straha da ce izaci iz boxa :D
Landrace sative su te koje mogu to napraviti,njih stavljamo odma na 12/12 i u potove od 5-6l ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
Ma nije puno,samo ti fino popuni box i nemoj ih se bojati jer ipak si ti gazda u boxu :D
Ja vege nikad ne brojim niti pokusavam jer je to tesko planirati,nekad je to 30 dana a nekad 20-25 dana a imas razne nacina da ih treniras i formiras

Edit
Sto se tice sativa i nekog straha od istih tu mnogi grijese sto se njih tice,jer od ovih sativa sto mi radimo na forumu nebi trebalo biti straha da ce izaci iz boxa :D
Landrace sative su te koje mogu to napraviti,njih stavljamo odma na 12/12 i u potove od 5-6l ;)

hm .. : ) ma vidi, nemam zurbe uopste gore dole sedmica ili dvije isto vazi i za cvijetanje. Zelim da ovaj grow odradim najbolje sto mogu a spreman sam i da ih uvijam uz ritam sambe ako treba : )

Ma nije puno,samo ti fino popuni box i nemoj ih se bojati jer ipak si ti gazda u boxu :D
Ja vege nikad ne brojim niti pokusavam jer je to tesko planirati,nekad je to 30 dana a nekad 20-25 dana a imas razne nacina da ih treniras i formiras

Edit
Sto se tice sativa i nekog straha od istih tu mnogi grijese sto se njih tice,jer od ovih sativa sto mi radimo na forumu nebi trebalo biti straha da ce izaci iz boxa :D
Landrace sative su te koje mogu to napraviti,njih stavljamo odma na 12/12 i u potove od 5-6l ;)

auuuuu ovo su sad vec neke napredne opcije foruma : ) landrace neke : ) hvala kralju ! Deremo ih onda bar do pola boxa ali nemoj da mi rajfeslus izbiju :D
 
Poslednja izmena od urednika:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Svakako preporučam mjerenje pH radi praćenja stanja u zemlji, totalno nebitno bio to organski grow ili ne bio, zna se koji pH raspon odgovara biljkama poput kanabisa da raste bez problema.
Ne preporuča se korekcija pH hranjive otopine iz razloga jer je riječ o organskoj otopini gdje je pH manje bitan za apsorpciju. Dok god se ne dopušta da pH supstrata ide ispod min. 5.5 i iznad max. 7.0 trebalo bi biti sve u redu. Ako je puno organskog materijala u supstratu, poput amonijskog dušika, onda je čak i poželjnije zalijevat sa nekorigiranom tj. tvrđom vodom.
Sretno i pozz to Ozzie land!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
Vozdra raja! Evo da napravim update svojih hejzara : )
Jucer sam umutio canna vege po preporucenoj tablici znaci 10 ml na 5l vode. Moram reci da sam vodu mjerio i bila je oko 7.8 ph vrijednosti, nakon dodavanja nutrijenata pala je na 5.8 tako da nisam nista vise dirao. Biljke su dosta dobro reagovale samo mi je Dizelash malo uvrnuo ali uvrnuo je listove i prije toga tako da mislim da je do vlage problem. Ona je sada oko 60% ranije mi je znala padati i ispod 40%. Opet se ne oporavlja bas najbolje tako da nisam siguran jel vlaga treba ici jos gore. Druge dvije biljke divljaju pogotovo Chronic Haze a i Limun fino napreduje. Svaki komentar i savjet dobro dosao. Sada cu pokusati da stavim slibe kako dolici i da pokazem biljke. IMG_20170112_47618.jpg

Chronic kojeg ne mogu usporiti ma sta da mu radim, sutra cu da ga vezem : )
IMG_20170112_4354.jpg

Evo limuna koji je fino krenuo:
IMG_20170112_30652.jpg

I Evo Dizela problematicnog :
IMG_20170112_13192.jpg

I malo blize :
IMG_20170112_25280.jpg

Evo raja pa opletite : )

P.S. Moram da pohvalim sajt i ljude koji su odgovorni za ovo! Znaci sve sam uploudovao sa mob. uredio i azurirao uredno i sa lakocom. Stvarno svaka cast! Vrh!

Svakako preporučam mjerenje pH radi praćenja stanja u zemlji, totalno nebitno bio to organski grow ili ne bio, zna se koji pH raspon odgovara biljkama poput kanabisa da raste bez problema.
Ne preporuča se korekcija pH hranjive otopine iz razloga jer je riječ o organskoj otopini gdje je pH manje bitan za apsorpciju. Dok god se ne dopušta da pH supstrata ide ispod min. 5.5 i iznad max. 7.0 trebalo bi biti sve u redu. Ako je puno organskog materijala u supstratu, poput amonijskog dušika, onda je čak i poželjnije zalijevat sa nekorigiranom tj. tvrđom vodom.
Sretno i pozz to Ozzie land!
Evo update brate dole pa pogledaj ! Hvala za comment!
 
Poslednja izmena od urednika:

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Super je to. Lst, veži ipak su sative vecinom a poslije možeš cropati ako se izduze previše. Imam i ja jednu sativu i boxu i vezem je non stop skoro svaki dan pritegnem samo pazim da ne polomim. Nježno.. :razvaljen:: peace
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Također probaj rotirat tegle ako to već ne radiš. Svakako odličan trik koji pomaže uravnoteženom rastu. Možda i Dieselu dobro dođe lagana promjena u mikroklimi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli