Sour Diesel, Super Lemon Haze, Chronic Haze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2012
77
128
33
Sutra je pocetak 9 sedmice limunu. Na cvijetanje sam ih stavio 17 jan. Limun cu ostaviti taman jos 7 dana a Dizelas definitivno nije gotov, trichomi su mu ko staklo. On jos ima sigurno 2 sedmice pa i 3 mozda. Ali taman cu ga sada stati hraniti. Sve 10 drug ako kada budes u Sydneyu slobodno se javi na ovom forumu u inbox da zapalimo roru! Respect!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Ja sam svoje stavio 15.1. na 12 12. Čak mi ni Super skunk koji je indica nije gotov a Sativu D. Poison ću još 20 dana sigurno ostaviti. Nisam još ni flushao. Nemoj žuriti, strpi se još isplatice se 100 % gledaj trichome.. Ako dodjem u Sidney javim ti se 100 %.. A i ti se javi ako budeš dolazio u posjetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Baloteli
03.10.2012
77
128
33
Vozdra groweri

Kako ide kod vas!? Ima li kakvog dobrog dima !? :)
Evo zelim oficijelno i da zatvorim svoj mali skromni dnevnik.
Uspio sam u svom naumu da usred Sydneya imam svoja 3 straina da mi olaksaju boravak u ovoj zemlji u koju nisam tako davno dosao :)
Upravo sam pusio limun i moram reci da je odlican. Danas sam stavio u teglu Sour Diezel i lagano ide kroz proces susenja ... Chronic Haze koji sam i prvi ubrao nekako mi se puno osusio tako da cu morati nekako to da sredim, mozda da ubacim jos jednu ovu Boveda kesicu za vise vlage u tegli mada udara tripozno... ali volim kada je malo masnija ono u ruci ... evo slika tegli :

IMG_20170330_29616.jpg

U totalu sam dobio oko 115 grama gotovog proizvoda sto se nadam da ce mi biti fino godinu dana jer nisam veliki pusac. Diezel me izvadio na njemu sam samo dobio oko 65 g. Sto mi je rekord po biljki u ova dva growa. Mada mislim da bih mozda u budicnosti probao sa hydroponicom. Ugl hvala vam raja na podrsci i savjetima. Respect veliki i budite mi dobro! Vladex