Sour Jack

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
Ma nema veze,sve je ok.Pustiæu je,a ako bude previsoka saviniæu joj vrh(to sam jednom ranije uradio i bila je super biljka).Sjemenke su inaèe poklon od Aliena,ali nema opisa.Za sada jedino što mogu da potvrdim je da biljka stvarno jako miriše iako pravo cvjetanje nije još ni poèelo.E da najvažnije,cepno sam mudonje i osušio u rerni jedan vrh s lišæem,smotao ,popušio i vrlo ugodno se iznenadih.Iako sam po mirisu predpostavljo da bi mogo radit,radi bolje nego sam predpostavljo. :hippy:

Eee vidis ja nisam uspio, doduse ja sam svog cim su se bobice pojavile odmah....nisam ni sekunde cekao .... (doduse dva-tri dana...upravo kontajuci kad bi bilo najbolje da ga cjepnem... i jedan dan ga cjepno, osusio prirodno (nista na silu...) i smoto i sjebo se.... brbrbr, neko mi rekao da sam ga trebao jos malo ostaviti...ali nije vrijedno 1 joint-a ta sva jebada...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Vjerojatno to ima veze i s èekanjem ali ne presudne.Jednom sam imao mužjaka koji je bio pun kristala,èak ih je bilo i po lišæu.
Taj je stvarno fino radio i imao prijatan okus,dok je veæina drugih koje sam probao imalo odvratan
okus i uopæe nisu radili.Najodvratniji okus je imao mužjak WW.(veæ poèinjem kašljati,samo kad se sjetim :lol: )
Mislim da to možda više ovisi o sorti,tj.kod nekih sorti su veæe šanse da i mužjak radi.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
Vjerojatno to ima veze i s èekanjem ali ne presudne.Jednom sam imao mužjaka koji je bio pun kristala,èak ih je bilo i po lišæu.
Taj je stvarno fino radio i imao prijatan okus,dok je veæina drugih koje sam probao imalo odvratan
okus i uopæe nisu radili.Najodvratniji okus je imao mužjak WW.(veæ poèinjem kašljati,samo kad se sjetim :lol: )
Mislim da to možda više ovisi o sorti,tj.kod nekih sorti su veæe šanse da i mužjak radi.

Može biti, može biti i ja mislim da je do sorte najvise ali i vrijeme igra finu ulogu. Doduše istina da sam ja ovog ODMAH uklonio, cim je manje bobice izbacio, tek tada ako bi šta i stvorio ide u polen....eto kod nekih vrsta i kristali na listovima...(ovo istina prvi put èujem...ee zato volim ja ovaj forum :))
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
@ Anarchist - Daj, ako ti nije problem, reci kako napreduje Sour Jack. Upravo mi je stigao Master Kush i uz njega sam dobio 11 sjemenki Sour Jacka.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Evo ovako.Prije nekih 7 dana sam ipak odrezao glavni vrh
i presadio u veæu posudu.Jer pored njega gajim i jednu NL#9 koja je bila znatno manja-da bi ih izjednaèio.Pošto
koristim 125W envirolite ne isplati se puštati ih previsoko.Da je samo jedna biljka onda bi ga vjerovatno samo savio,ovako bi zaklanjao dosta svjetlosti drugoj biljci.
Nakon rezanja vrha i presaðivanja malo je stagnirao,ali bez ikakvih negativnih promjena(a možda je to i priprema za cvjetanje)Samo su sporedne grane i stabljika ojaèale ali ne i porasle u visinu(što mi se vrlo sviða)Tako da sad imam grmiæ sa 6 pari grana inekih 45 cm visine.Juèe su sporedne grane poèele cvjetanje,danas znaèajno više.
Uglavnom biljka mi se vrlo sviða i dobro napreduje.Onaj odrezani glavni vrh koji je tek pokazao spol sam osušio i popušio.Stvarno me fino složio,doduše nisam ništa pušio 10 dana prije toga.
I ako sjemenke ne izgledaju baš najbolje biljka izgleda extra,dok me NL#9 pomalo razoèaro.
U svakom sluèaju posadite je ako imate mjesta u boxu,
i ako vam malo jaèi miris ne predstavlja problem.Mislim da se isplati imati je,za sada mi ne izgleda zahtjevna za uzgoj,no vidjeæemo poslije.

Što se fotke tièe to trenutno nisa u moguænosti iz više razloga.
1.-kad sam bo na godišnjem toliko sam se :loche: i :leaf_blunt: da sam izgubio pola stvari i kameru,a sad sam trenutno u maloj financiskoj krizi da kupim drugu.-(sve sam pare spizdio na godišnjem)
2.-i da imam kameru moro bi se prisjetiti kako da postavim slike-informatièki neznalica :lomi_pc:
3.-malo mi je frka zbog sigurnosti

No ipak,uskoro kad se malo financijski oporavim pašæe i kamera pa æu probati da postavim koju sliku.
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Baš dobro, posadit æu ih sigurno. Bilo bi super da, kad budeš u moguænosti, ipak pukneš koju sliku. Volio bi vidjeti što mogu oèekivati.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ja OPET naglašavam da nema potrebe nikakve za panikom!!! Ljudi ovdje ste sigurniji nego kod svoje kuæe!!!!... Što se tièe sigurnosti ne moras se brinuti...

P.S. Bilo bi dobro otvoriti posebnu temu "Sigurnost" (naravno ako admini i moderatori dopuste i otvore temu, da se malo više tu i napiše nešto, evo ja se javljam prvi za pisanje...(naravno ono što znam, aaaa što se tièe drugih nek i ostali dodaju po nešto i super æe biti.... Neæe više
(bar se nadam) biti pitanja u svakoj temi o sigurnosti, a i da raja nauci još nešto (prvi ja :) uvijek se ima nešto nauèiti novo...) aa vjerujem da ima zainteresovanih
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
doomer je napisao(la):
Kazu za sada sorta koja se jos doradjuje s vise fenotipova, uglavnom jack herrer - dominant.

I ja sam malo prouèavao... uglavnom, kombinacija te dvije vrste bi trebala biti odlièna. Èitao sam po stranim forumima i svi ju prilièno hvale.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Moram i ja nabaviti koju sjemenku, cisto radi probe... Planiram na dva sajta napraviti indoor od po 15- biljaka, mislim kad ovo pri vedem kraju, i planiram nove neke (pa sad sta nafatam....) sjemenke kvalitetne naci
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
grownoob ti voliš lowryder i autoflwering vrste...veè su neko vreme u prodaji lowryder hibridi ja sam danas duvao
masterlow-master kush majka(dutch passion) otac lowryder(joint doctor)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Autoflower mi je bitan za ove biljke koje bi rasle same od sebe(iz posta domacica +lowrider) tako da kad je nadjes i uberes da je odmah mozes popusiti
a ne cekati da te je drugi ubere.. inace uspio sam i ja sam postici autoflower doduse jos je f1 ali idemo dalje u sljedecoj generaciji cu ubaciti i gene Lowridera ako hoce neko pomoci u stvaranju vrste imam jos par sjemenki rado bi poslao kome sto ce to ozbiljno shvatiti neka mi posalje pm...
 
28.08.2006
0
0
0
aj kad smo vec podigli temu iz mrtvih ..

sta bi Anarchist, kako se sve zavrsilo sa sour jackom ? kakav je rad, i tako to ;>

moje su sad treca nedelja cvetanja i skroz su ok za sada .. nisu nesto puno otisle u visinu, mnogo su vise otisle u sirinu, sto je meni i bolje 8)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Trebalo bi da je stativa dominantna ali od tri jedna ce izgledati ko indica (barem kod mene ) rad je lud doduse nije jos 100 % gotov provao sam jedan cvijet polugotov i odlican je za par dana ce biti ful report kad je skinem.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Sigurno je sativa dominantna, ali u kom procentu stoji odnos nemam informaciju, a i teško je reæi prvenstveno zbog kompleksnog sastava i jedne i drtuge, pa onda je možda bilo i nekih povratnih ukrštanja...