Sour Jack

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0


Vise sam nego zadovoljan kad su dosle sjemenke mislio sam da je nesto lose cim daju besplatno al ispala je najbolja....
Nije bilo nikakvih problema s njom u uzgoju jedino sto jako mirisi dok cvijeta al meni to ne smeta dapace:)
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Nazalost nemam vagu.. al nisam zadovoljan jer sam lose rezao a i naucio sam se na velike cvijetove iz outdoora pa mi ovo izgleda krzljavo :) mozda oko 50-75 g po biljci
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Tripco je napisao(la):
Sluèajno naleteh na informaciju pa se setih ove teme. Evo šta je taèno Sour Jack

(Motarebel) Jack Herer (sensi clone) X Turbo diesel = Sour Jack

Mislim da je ovo sto cu postovati ispravka ovog posta

moje ime :p ? where did u get that info?
Its wrong .
read my reply.
Who knows the ingredients better then the chef of the kitchen?
listen to me.

now lets open up the sour jack,
the mothers were elite clones jack herer, the dad is selected out of the sour turbo from motarebel.


Tako da je verovatno ovaj lik i deo ekipe koji je napravio Sour Jack

Tripco, ako se secas gde si ti pokupio ovu informaciju napisi je ovde ,covek je zainteresovan da zna gde se to nalazi.
 
28.08.2006
0
0
0
ahh, napokon znamo poreklo sour jacka ..
evo ja skidam sutra jedan i iskusvo mi je ovakvo ..

za uzgajanje je extra lak, smrdi cela kuca .. mada meni to ne smeta, ali miris je bas jak, urod je ok .. dobio sam vise nego skunk #1 koji je bio pored nje, ne raste puno u visinu, ali je razgranata dosta, sto je opet extra dobro ;>
i sto je najbitnije extra rad ;>


evo i slike .. obe su sour jack, ovu prvu skidam sutra

 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Moze li samo kratak smoke report Sour Jack-a ?
ajde ako ti nije tesko psihicki rad? telesni rad ? ukus ? miris dok se pusi ? ... :D i reci mi koliko si imao uroda po biljci i sa kojom tehnikom si dobio taj urod...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
video sam ali tebe verovatno interesuje indoor varijanta....
ma nije problem njihova prica znam je napamet, nego me interesuje ova nasa prica sta se stvarno dogadja...
 

Growimir

Aktivan Član
10.07.2006
309
17
0
Rad mu je vrhunski nema paranoja ima i smirujuce djelovanje iako je vise stativast taj neobrezani je bio gotov za cca 3 mjeseca.Urod je trebao bit veci ali nije mojom greskom ,uspio sam ga klonirati i klon cu odradit lagano sa dugom vegetacijom i par rezanja.Zakorjenio sam ga tako sto sam odmak ubo grancicu sa dva vrha i odmah je poceo rast sa dva head buda koja sam odrezao i sad je visok jedva 5-6 cm a razgranan je vise neko najsire indike...
 

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Da li ih oziljavas sa nekim hormonom ili bez, u vodi ili supstratu? Koliko je bio na vegetaciji i pod kojim svetlom?
 
28.08.2006
0
0
0
ja cu detaljniji report dati za desetak dana, pošto su hedovi malo pre stavljeni na sušenje ;>
inace, probao sam jedan hedic kad je bila u šestoj nedelji .. i rad je slican kao sto je growimir opisao.

evo nekih slicica od malo pre ..



pogled na drugu stranu


vrh ;>


mogao sam još malo ovo lisæe da secnem i ovu pauèinu da skinem .. ali jebi ga :lol: :lol:

ima jos malo .. suši se na peæi za veèeras ;>