South Park

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2006
0
2
0
heh, ima sad u 10.om serijalu, epizoda iz dva dela, de zajebavaju Family Guy-a, epizoda je "Cartoon Wars", sto bi englezi rekli a must-see. Radi se o tome da ce Family Guy da prikaze u crtacu lik Muhameda (naravno, zajebavaju one karikaturiste i muslimane). Mnooogo dobra, i poucna epizoda...


Nego, jel ste provalili koliko su se likovi promenili od pocetka serije?!?! Kao da odrastaju, dobijaju nove osobine.. Cartman je postao najveci manipulator ikada.. A i Randy (Stanov cale) je postao super, njih dvojica su mi omiljeni likovi trenutno..
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
100-ti post... morao sam da napisem nesto... :D

South Park je bio OK kad sam ga gledao ono smesno. A onda ja i drug puknemo spravu nekog scunka i sednemo da gledamo... Krenula je ona pocetna muzika i krenuli smo da se smejemo i stali posle 4 epizode za redom. Mnogo bolje sam sve shvatio i stvarno sam doziveo sve...
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Dobra je ona fora iz Cartun Vorsa, kada Kartmen odgovarta Kajlu, na Kajlovu izjavu da nije tako strašno što ovi prozivaju muslimane : Zamisli da postoji crtaæ koji non stop proziva jevreje :lol:
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
ma dobra je cartoon wars, ali go god go, isto iz dva dela, kada cartman ceka nintendo wii da izadje...hehe, najjaca je- prozivanje star warsa, star treka, gospodara prstenova ma strasno...eric se zamrzne u iscekivanju izlaska najnovije konzole za igranje nintendo wii, posto je tri nedelje jako dugacak period, i to ga ubija...
 
18.09.2006
0
2
0
da, da gledao sam... ali Make love not warcraft.. ta me je odusevila.. mnogo je dobra fora kako Cartman ubedjuje onog Clide-a (valjda)... DA li si ti Francuz? Ne? Onda ides sa nama!!!! :lol:
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
uuu, Make love not warcraft je do jaja epizoda.

"How do you kill that which has no life?"

...ili kad traba da predaju onaj sword of thousand (čega već) ovim klincima i pričaju dva glavna lika iz Blizzard-a:
- Do you have Warcraft account?
- No. I have life.

:lol: :lol:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Jedna od epizoda koja bi se mogla ubrojiti u moje favorite je ona kad Cartman kupi stidne dlake od Scotta Tenermanna, kad trenira ponija da mu odgrizne pimpek i kad mu ubije roditelje. Smiješna koliko i šokantna epizoda. U njoj stvarno doðe do izraðaja Cartmanov bolesni i poremeèeni um! :lol: :lol: :lol:

Ili ona kad se Mr. Makey drogira pa ga pošalju u komunu? hehehe :lol: :lol: :lol: