SouthAfricanKwazulu/BubbaKush/Krystalica-regular LED Grow-@Himalaya Gold

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Odlicno su izvegetirale Himalaya,nek od svake sorte bude bar po jedna a ja prognoziram da ce obe kristalike biti zenske.(ne govori nikom kugla je kod mene)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Samo 21 dan a vec tolike, ide to vise nego dobro :thumb: cini se da je svjetlo ko stvoreno za vegu, bas me zanima sta ce radit u cvjetanju. Jel znas mozda koliki je omjer crvenog spektra?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deda

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.973
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Tako je bestija,potpuno se slazem za otvaranje dnevnika i da bez prakse nema nista,skoro pa nikad nije onako kako pise :)
@waynejohn
Pratim te vec neko vrijeme po forumu i citam sta pises,moram biti iskren i reci da dosta koristim gugl da skuzim uopce o cemu pises jer ja vec neko vrijeme dobro zaostajem za tehnologijom. Vidim da si pun informacija pa te eto i ja prozivam da otvoris dnevik i podjelis to znanje koje imas ;)
Ne kuzim umol i dmol ali kuzim kad je biljkama ugodno :)

Pogledajte prilog 174307
Ako bude spama lako cemo za to,samo opusteno :razvaljen::
Ja sam morao ici googlati ..sta su COB-ovi jbt haha
Ove turboakceleratore da ne spominjem,
HG majstore :thumb:
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.668
34.973
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
@Sensi Star
Ma kasnije nije bilo flekica ali to nisu bile biljke kakve su trebale biti. Meni to uopce ne prestavlja nikakvu stetu niti sam se dvoumio oko toga,jedino cega mi je zao je root :D
Kod mene su padale biljke i u pola cvjetanja tako da je ovo jos dobro,kuzim da ne razumijete kao sto ja ne razumijem ekipu koja svjesno moze gurati nesto sto ne valja
Jebes ga,takav sam i idemo dalje kao da nista nije ni bilo :razvaljen::
@Budfield
Tako je,te fleke na guzici jos uvijek nosim i stalno me podsjecaju na to haha