Sp3kt4r ne mogu aktivirati acc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2019
0
0
0
30
Ime vašeg dnevnika: Sp3kt4r ne mogu aktivirati acc

Datum nicanja sjemenke:

Početak vegetacije:

Breeder:

Strain:

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: CFL

Snaga svijetla u vegetaciji (W):

Rasvjeta u cvjetanju:

Snaga svijetla u cvjetanju (W):

Nutrijenti:

Ostala oprema:

Dodatne informacije: Pozdrav https://www.vutra.org/members/powerseed.1364/ ne i dalje ne mogu riješiti problem aktivacije na acc Sp3kt4r. Kao i na ovome, opcenito sam pokusao sa 3 razlicite email adrese te niti na jednoj ne zaprimam mail za aktivaciju. Neznam dali imaju i drugi novi korisnici isti problem kao i ja ali pomalo je vec i frustrirajuce. Na acc-u Sp3kt4r vise nemogu ni uci, a i napisali ste da javim ako je rijesen problem. Kako da javim kada nemam pristup odgovaranju, a korisniku po na osob se ne moze poslati poruka. Vise puta sam slao problem na rubriku "kontak" ali bezuspjesno. Ima li koje rijesenje problema. Mozda da se rucno posalje aktivacijski mail ili tako nesto. Naravno htio sam napisati ako itko ima isti problem neka javi, ali ako i ima nemoze javiti nego na ovaj nacin otvaranje dnevnika. Molim Vas za pomoc i rijesenje. Napisano je da mi je novi pass poslan na "pp" što je "pp"? Izprekopao sam cijeli forum nema gdje nisam bio kako bi na bilo koji nacin dosao do nekog admina a da ne gnjavim ljude bezpotrebnim otvaranjem dnevnika u svezi problema a ne teme koju bih trebao ispitati. Jos jednom molim za pomoc jer stvarno zelim biti dio ove super ekipe i pravih majstora. Forum je za 10 ali eto problem mi ne dozvoljava da sudjelujem i ja u toj prici i dijelim svoja iskustva te pitanja pravim majstorima

Slike boxa:
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
jesi pogledo u tim mejlovima sa kojima si otvarao ovdje acc. pod scam ili neželjena pošta?
"PP" su privatne poruke. neznam dali ih možeš primat ako nemaš acc