Spajanje 6 štednih žarulja na jedan utikač

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
150
311
63
20
Hvala braco mozda sam smarao al sutra sadim menku klica je izasla jutros sacekacu jos da poradte i bice cega za pusenje 20181117_155945.jpg

• Sviđa mi se
Reactions: .i.
27.11.2015
59
107
33
41
Zasto nisi sve sijalice stavio? Nemoj slucajno da diras unutrasnjost grla sa prstima dok je ukljuceno u struju!!!!
:whato::

Poslednja izmena:

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
150
311
63
20
Zasto nisi sve sijalice stavio? Nemoj slucajno da diras unutrasnjost grla sa prstima dok je ukljuceno u struju!!!!
:whato::
Ma to da isprobam ,znam nsravno prvo stavim sve pa ukljucim..
Samo da pitam posto mi mentor ne odgovara jos trebao sam da uzmem zemlju danas Tera magmu ili composanu i trazio sam svuda po poljoprivrednim spotekama i to i nisam nasao a sutra bi trebalo da zasadim seme posto je klica jutros izasla iz jednog pa mislim da ce fo sitra biti okej a razgovarao sam sa covekom i pokazao mi je neku zemlju valda nije losa ..evo slike pa procenite da li da je uzmem hitno mi je da se zna da ne bi pitao ivakva pitanja prvi mi je grow

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
666
93
35
Dimenzija X
Ako kasnije u cvetanju budeš hteo da pojačaš svetlo, možeš na isti kabal da dodaš još koje grlo . Samo ti treba da izblankiraš kabal i odvojiš još plave žice. U tom slučaju u grlo gde ti je plava žica ubodeš još jednu plavu od kabla koji si izblankirao, a žutozelenu koristiš kao fazu u grlu, kao što si radio sa crnom. Bukvalno ponavljaš isti proces koji si radio. A na početku dodaš još jedan utikač. Plavu na jednu viljušku, a crnu spojiš na žutozelenu kao fazu i imaš duplo više grla po istom kablu. Znam da ti ovo komplikovano zvuči, nacrtaću da pojasnim, nisam sada kući

• Sviđa mi se
Reactions: Aezakmi246

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
150
311
63
20
Ako kasnije u cvetanju budeš hteo da pojačaš svetlo, možeš na isti kabal da dodaš još koje grlo . Samo ti treba da izblankiraš kabal i odvojiš još plave žice. U tom slučaju u grlo gde ti je plava žica ubodeš još jednu plavu od kabla koji si izblankirao, a žutozelenu koristiš kao fazu u grlu, kao što si radio sa crnom. Bukvalno ponavljaš isti proces koji si radio. A na početku dodaš još jedan utikač. Plavu na jednu viljušku, a crnu spojiš na žutozelenu kao fazu i imaš duplo više grla po istom kablu. Znam da ti ovo komplikovano zvuči, nacrtaću da pojasnim, nisam sada kući
Ne znam na sta mislim ja mislim da mogu samo na onu zadnju sijalicu izvadim plavu i crnz zicu iz nje i nasecem jos kabla spojim zice i jos tako dodam mislim da moze tako ti me ispravi ako nidi na to mislio..

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
666
93
35
Dimenzija X
IMG_20181118_193010.jpg

Ovo uradi iz prostog razloga da rasteretiš sam dovodni kabal. Tj. Da ti ne ide celokupno opterećenje po jednoj žici. Iako će doduše biti opterećena samo ta faza po kojoj će sijati sijalice.