Spajanje HPS / MH lampe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.01.2020
14
12
3
45
nemoj. nema to veze sa time niti ces sto otkrit


ak je topla lampa ili ako balast ima neku zastitu od ponovnog paljenja nakon kratkog vremena onda ti nece upalit.

ako lampa ima vec sati rada onda se moze desavat da se nece tako lako upalit (jednom kad se upali ce radit). a isto tako je moguce i da nesto ne valja sa prigusnicom.
provjeri sa drugom lampom, ustekaj u neku drugu uticnicu i gledaj da je lampa hladna prije ponovnog paljenja....
Hvala vam na odgovorima moram probat sa drugom prigušnicom da eliminiram struju..hvala!
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.030
358
Imam jedno pitanje, nije vezano za spajanje, nemojte šta zamjerit:)
Da li ovaj tip rasvjete troši duplo struje u odnosu na jačinu sijalice?
Kako sam načuo, balast je potrošač i troši kolko i sijalica. Nemam nikakvog iskustva s ovom rasvjetom, a baš me interesuje:D
 
29.12.2019
9
15
3
pozdrav ekipa evo danas stigao posljednji dio slagalice i vrijeme je za prvi grow, ali kako je krenulo jos sam daleko od pocetka:zvezda::.. naime oprema narucena preko hempatie grow box kit 250hps.sad bi to sve trebalo spojit a nemam nikog blizu elektricara da bi mogao to sve fino spojit. gledam ovdje trazim mozda od zivaca i nevidim odgovore na moja pitanja pa se ispricavam unaprijed na pitanjima koji su ponovljeni x puta. okacim ovdje slike stvari sta posjedujem:
20200505_114428.jpeg

20200505_114626.jpeg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Uslikaj shemu na starteru. Philips ima drugačiji princip spajanja,ali može se kombinirati sa "obićnom" prigušnicom.