Spajanje Vutra/Majka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Vutra je forum koji je nadaleko poznat na ovim prostorima i može se reči da ima doista zavidan broj aktivnih članova.Adminima koji sve to drže u kontroliranim uvjetima svaka čast jer bez njih bio bi opči kaos.
Neznam koliko je kome poznato(nekima jest) imamo i forum koji se bavi enteogenima,uzgoju istih te se na tom forumu može doista pročitati svakakvih korisnih činjenica vezanih uz gljive i kaktuse generalno ali i druge manje poznate psihodelične biljke.Kako prepoznati,uzgojiti te naravno konzumirati iste.
Moj prijedlog bio bi da bi ta dva foruma na neki način spojili ili barem da se stavi na Vutru poveznica Majke.Nije da Majka nema članova,ima ih svakim danom sve više no to je više registracija iz znatiželje.Vutra bi na ovaj način spojila dva ista no opet različita svijeta.Popularizacija na ovom nivou nebi štetila Vutri(naprotiv),a Majka bi oživila.
Šta mislite o tome?
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Vidiš ,sad cu ispast idiot totalni ali eto...davno,prije više godina,netko mi je rekao ili sam pročitao, kako taj forum za razliku od vutre nije siguran i tako nisam nikad isao tamo..a zanimaju me gljive,kaktusi i sl.,imao sam kod kuce "peyote" kaktus i tada sam istraživao,sjecam se da se nisam htio logirat na forumu bas zbog navedenog razloga:crazyd::crazyd::zvizd:
Na ovom forumu je rječ o kanabisu ,mozda se ipak moze zainteresirane uputit na odgovarajuću temu kad je rječ o nečemu iz ove teme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
831
4.381
163
Thiaoouba Prophecy
Davno je to bilo spajanje posle the majka se osamostalila pa je the majka bila na vrhu vutra foruma i mislim da su nešto zabrljali i nema više njihovog banera na vutri
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Znam da ima jer i ja sam jedan no zaista mi je žao što nema previše interesa za Majku,a na ovaj naćin probati popularizirati sličan,a o5 potpuno različit svijet.Mikologijom sam se počeo baviti sasvim slučajno prije par godina čitajuči neke knjige.Kanabis,Gljive,Kaktusi itd. su sve srodne biljke ako gledamo djelovanje u suštini no svaka je po sebi posebna da sad tu ne razlažemo.Ne znam zbog čega je Majka izgubila poveznicu na Vutri no znam da bi joj sada koristila više no ikad.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to bi morali videti sa genjom, al koliko meni stoji u glavi, majka se odvojila od vutre. vutra.org je vutra a sve ostale psihoakitivne supstance su the majka. poveznica je sto jedni upucujemo na druge. spajati nesto sto se razdvojilo je skoro pa ko ponovo praviti yu :) ovako smo ex-yu vutra foruma pa ko zna sta trazi doci ce ovamo ili tamo.
 

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Dok je Redsh rokala postove na Majci surfo sam ko lud, tamo sam i sreto neke vutra forumase.al mislim da nema potrebe za tim, vec imas shroomery koji je multinacionalan, sve sto trebas o gljivama imas tamo.Jedino ako vec neko od nas uzgaja gljive da se napravi kao neki mali podforum gdje cemo bacat slike gljiva growowe i to,pa ako nas ima stvarno dosta da se osamostali kao i vutra u dnevnike i sve druge fore. Ja trenutno dobijam b+, syzyzgy po meni najjaca cuba, penis envy i z-strain a ako nebude z trazio sam u zamjenu pesu pa cemo vidit.Ako nekom treba pomoc, grain,agar,lc bilo sta, od samih spori do harvestanja flusheva,pftek dobri isprobani recepti, pravilna sterilizacija, pravljenje flow hooda,mogu u beskonacnost i meni su interesantne koliko i vutra zapravo, samo se javite.:makaze:
 

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
Ne znam, kad bi lijecenje raka cannabisom stajalo pored putovanja na kaktusima i uzgoja opijumskog maka i ostalih zanimljivih stvari, vjerojatno bi odbilo nesto zainteresiranih za lijecenje. ebiga, ljudi vole upakiravati stvri. A izljeceni su najjaci argument za legalizaciju. I mislim da je i teze onda smisleno drzati jasnu poziciju u vezi cannabisa.
Ustvari, glupo je, ali i ja pravim razliku. Iako mi je vecina toga sa majke poznata
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Dok je Redsh rokala postove na Majci surfo sam ko lud, tamo sam i sreto neke vutra forumase.al mislim da nema potrebe za tim, vec imas shroomery koji je multinacionalan, sve sto trebas o gljivama imas tamo.Jedino ako vec neko od nas uzgaja gljive da se napravi kao neki mali podforum gdje cemo bacat slike gljiva growowe i to,pa ako nas ima stvarno dosta da se osamostali kao i vutra u dnevnike i sve druge fore. Ja trenutno dobijam b+, syzyzgy po meni najjaca cuba, penis envy i z-strain a ako nebude z trazio sam u zamjenu pesu pa cemo vidit.Ako nekom treba pomoc, grain,agar,lc bilo sta, od samih spori do harvestanja flusheva,pftek dobri isprobani recepti, pravilna sterilizacija, pravljenje flow hooda,mogu u beskonacnost i meni su interesantne koliko i vutra zapravo, samo se javite.:makaze:
Član sam svih foruma veznih uz Mikologiju,aktivan u svakom pogledu.
Radim sa više vrsta istovremeno.Pritom ne mislim na kubensise samo.
Red nije bila aktivna dosta dugo,a ostali tu i tamo ulete.Šteta,no nisam pokrenuo ovu temu zbog toga već zato što je kako sam već ranije rekao Majka postala kako bi u Americi rekli Ghost town iliti ga forum.
Šteta da ode u zaborav nešto tako dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Ima,znam da ima no ljudi odu rađe na aktivniji forum gdje će dobiti odgovore na pitanja.Na Majci sve imaš na dohvat ruke no ako si početnik sve te informacije zbunjuju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Vutra.org je nastao jos 2000 godine kao obican sajt a onda famozni Gospodin Zeka nas covjek iz holandije je napisao obilnu literaturu o svemu psihoaktivnom. To mi je proslijedio sto sam ja bez razmisljanja okacio na sajt a obzirom da nista slicno nije bilo na netu barem ne na nasim jezicima google je progutao i posjeta je rasla. Tako da moze se reci da smo tu dje smo zbog pishoaktivnih supstanci jer bili smo prvi na Google u skoro svemu vezano za pecurke/gljive mada je tu bilo i psihoaktivnih zaba i dazdevnjaka :)

Medjutim kako je forum postajao sve vise growerski pocela je i paranoja i svadje itd pa smo na zalost svih psihonauta morali ugasit taj dio...pa je nastala majka od svih razocaranih clava sto je ispalo super je stvarno divan forum za sve pohvale!