Spannabis 2017

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2016
73
105
33
37
Volio bih otici ali ,
1. pitanje financija
2. predaleki put
3. slobodno vrijeme, drustvo, ostalo
Isto vrijedi i za Amsterdam. Medutim skontao sam da je Prag puno blizi i jeftiniji i da manje vise daje sve sto i drugi. Stoga mislim da mi je bolje svake godine otici u Prag za vrijeme sajma, nesto kao mali Go.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240
09.11.2016
73
105
33
37
Ja se bojim leta avionom, to je to.
Letio sam vec ali mi nije bilo ugodno, avion je propadao u zraku.
Tak da mi je to glavni problem kod putovanja, jebiga onako iskreno.
A za lovu bi se skupilo vec nekako.....
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
I meni je nažalost isto teško trpit gužve pogotovo u prijevozu iako sam se navozio. A i loše mi je šta me krpa paranoja kad pusim i onda žali bože odlaska. Ali nema youtube videa koje nisam pogleda sa svih festivala od amerike do europe... uvijek nakon posla stavim video takvog tipa ili ako ko zna Urban Remu (car) pa on tako ide okolo i lipo rollam cbd sorte i
pusim :D... da su neka druga vremena bio bi ja tamo davno. Možda dođu nova, zasad kući.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
FlixBus bi trebao od 2017 uvesti direkt linije osjek-barcelona i zagreb-barcelona. Povratna bi trebala biti oko 60 eura. Ako ispune obećanje brijem da ću se zaletiti onak klošarski sa ruksakom punim sendviča, čisto da pokupim sjemenke na kolima sreće, prespavam na kolodvoru i doma.
 
09.11.2016
73
105
33
37
Sve je to ok, ima raznih varijanti ali uglavnom sa avionom- brrrrr....
evo npr slucajno sam vidio ovo,
Super odmor u predivnoj Barceloni u ožujku 2017. Proljetni odmor u Barceloni, 5 dana za samo 1200 kn. Ponuda uključuje direktni let iz Beča + smještaj u pansionu Iniesta u centru Barcelone. Direktni polazak iz Beča. Plan putovanja: Od 10.3.2017 do 14.3.2017
http://putujmojeftino.com/proljetni-odmor-u-barceloni-5-dana-za-samo-1200-kn/
 

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ima nekog ko bi bio ljubazan da prestavi plan putovanja pa ako postoji mogucnost da se uglavim i ja u tu organizaciju?

Mislim na put, deljenje hostela tako to;)
 

Sourdeezal.dc

Banned
Banovan
26.11.2016
3
1
3
35
Mozda nije prava tema, ove verzije Spanije su skupe, postoji puno jeftinija opcija, mada nije baš Španija. Ja iz Tuzle svake godine postjetim Holandiju, cijena leta je 15-25 eura povratna karta. Smjestaj se moze naci u raznim varijantama jeftino. Iskreni savjet je da se Amsterdam izbjegava, meni licno previse guzve i turista, bio sam jednom u Hagu 10 dana , odmorio se, isprobao puno toga i lijepo se proveo. Ovo je jeftinija opcija od Barcelone, i po mom iskustvu ljudi su susretljiviji dosta od Spanaca, spanci su kao i mi vise, temperamentni.

Ima ja mislim po Holandiji stalno tih kanabis kupova.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ima teme o Amsterdamu i ostalima. Ak ćeš gledat na cijenu nije velika razlika između Amsterdama i Barcelone. Niskotarifnih letova ima uvjek, tako da je to najmanji problem. Gledaj na smještaj i hranu, jer na kraju krajeva bez sna i hrane nemoš. Sendvić vamo 8 eura, tamo 10 eura, za naše ljude je i jedan euro mnogo s obzirom na situaciju, noćenje vamo 40 eura, tamo 50 eura. Ak ćeš jeftino ideš u češku ili tunis, ak ćeš skupo ideš u dam, barcu, madrid, pariz, london i slično. Stvar kod nizozemske je da ti kao turist ne možeš kupiti travu izvan amsterdama, bar mi nismo mogli u Helmondu i u Utrechtu jer su nam po coffie shopovima govorili da prodaja turistima je dozvoljena samo u Amsterdamu.
Držmo se barce i spanabisa, brijem da se kod njih na spanabisu mogu i degustirati uzorci, što u pragu nije bio slučaj :joint2::D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
13.09.2013
13
12
3
Pa u Pragu se nije moglo nista degustirati posto to nije bio kup vec sajam opreme,sjemena.Dakle, to je sajam bas za grovere.Oni koji su mislili ici isprobati stotine strainova otici ce razocarani,neki mozda i sa kaznama za pusenje jointeva na javnom mjestu(jos je prekrsaj).Ali platis 20eura i opet po starome.Ove godine su napisali minimalno 2tisuce kazni.To je lova njima.Ali oprema je jeftinija i do pedeset posto,a tko ima pregovarackih vjestina i priceka zadnji dan,cijene padaju do 70%.Tako da se Prag isplati.A o pivu necu,to je nektar prema ovim nasim lokvama.