Speak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mozemo ovde da pricaomo dak na neproradi chet pa navalite :)


meni je vec dosadno bez vutre org.
i ljudi tu uvek imam sa kim da popricam ..


aloooooooooooo :) :costumed-smiley-027
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Pa ovo je nevjerovatno j*bem li im sabor vise u k*rac :crash:

Opet mi Voyager nije danas bija :icon_cry:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Slusajte ovako.
Ovaj forum se upravo u to i pretvorio : U VELIKU BRBLJAONICU !
Sve se odvija tiho i podmuklo.
Sada su glupi postali pametni,neuki postali profi groweri,klinci postali matorci,neprijatelji prijatelji.
Ako svima toliko smeta moj spam u temi koja je napravljena za SPAMANJE onda se zapitajte : Ko zaista ovde ima problem?
Dok vidim da se moji postovi brisu,samo jer sam ostar i jasan,a postovi raznoraznih retarda,sada popularnih na forumu,cene i hvale,gadjenje u meni raste.
Sada svi dele savete,sada svi sve znaju,svi su pametni i svi dugogodisnji iskusni groweri sa prosloscu od 2 i po growa.
A ne znam ko otvara teme za brbljanje.Ko otvara teme za smejanje.Ko otvara teme za smaranje.Teme za gluposti.Teme za jadikovanje i sra.nje.
Naravno,sada ide pitanje : Sta je ovim likom ? Sve Lepo tece i on odjednom ovakav post?
E pa dragi,nije odjednom.Ovo se odnosi na proteklih par meseci.
I znate sta,sada tek vidim jasno da je forum bio nesto dok je bio takozvani "logor".
A sada nek vas iskompleksirani mladici i sveznalice vode.
Da li sam ja cenjen na ovom forumu,to trenutno niko od vas ne zna iz par razloga.
1.Magistri u growanju su juce prekjuce dosli na forum.
2.Stara ekipa s kojom sam se,takoreci,i Krvio i Ljubio,ode skoro cela.Ostadose samo "krvnici".

Izazivam vas da obrisete ovaj post.
A vi koji imate problem samnom i kojima zadajem TOLIKI posao kao sto kazete,vise necete imati.Obecavam.
Za sve koje imaju pitanja i primedbe,privatne poruke su vam na raspolaganju.Kao i uvek dosad.
A dotad,nemoj vise da je neko uzeo u usta ime Lucid.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate sta je tebi ,,, :)
jesi ustao na levu nogu hahhaha
a si bas...
ako neznas da se salis brate onda jebiga sta da ti kazem. :)
ja sam sve to pozitivno misleo a u ***** izvini akosam te uvredio ..

svasta :)
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
LucidDream je napisao(la):
1.Magistri u growanju su juce prekjuce dosli na forum.

cek cek, kolko sam skuzio PRVO moram na vutru doc i izgradit neki respekt medu ekipom da bi znao sadit?? pa nije ovo alfa i omega growanja covece.. kad bi bilo tak onda jadan balkan sa svega 20 ljudi koji sade.. nije da nes serem ekipa predobri ste