Special Queen 1 / 150w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz forumasi evo opet jedan dnevnik hehe.
Radi se o Special queenovima kao sto i sam naslov kaze od RQS.posijat cu dvije jer mi ne treba svih 5 za 150w.
Zemlja Terra bril sa 20% pijeska 10% sljunka
Svijetlo 150w hps
Ventilacija 2 pc venta za ispuh i jedan za upuh i jedan kucni vent za simulaciju vjetra
Gnojiva Hessi p plus,Compo za cvijetanje jos cu vidjeti sta cu za vegu a vjrovatno cu uzet jos nekih gnojiva pa cu uptadeat tokom dnevnika
Prostor isti,oko 2 m visine,oko 1.5 duzine i pola metra sirine
Svakako cu koristiti h202 i mgs04
Planiram ih na kraju bubnit u 15l kalice ali jos cemo vidit kako ce ici.
Sijem ih sutra il preksutra jednostavno ne stignem ovih dana imam posla ko blata pa kad izadu prve glavice van ja fotkam i krecemo u avanturu.
Treninge cu vidit koje cu koristit ali svako ide toping a dalje sta bude bude,mozda mainlining ili nesto nu tom smislu,ili samo lst.Vec sam sadio neke skunkove od sensia a ovo je genetika power bud x skunk pa mislim da cu se lako sporazumit sa biljkama.
Tj.evo cijeli info
Visina biljke do 300cm
Efekt Extremly stoned,long lasting and body relaxing
Genetika Power bud x Skunk
Cannabinodi Mediun to High iaako sam naisao da kazu da je od 14% do 17%
Cvijetanje 7 tjedana al ja cu ipak neki 8 drzat
Kompletan suhi urod od 70 do 150g outdor
eto toliko zasad forumasi kad krenu bebice van ja stizem sa updateom
I evo fotka ambalaze
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Visina biljke do 3 metra...trebat ce ti tu zesci trening... jedva cekam vidit kako ce to izgledati..
sretno i pratim....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Eto menke su jucer ubodene u zemlju kad malo porastu dolaze prve slike.Nabavit cu sad i perlita i vermikulita i nabavio sam si jako ljepi ormar taman za 2 od 15 litara.Jedva cekam da provodim vrijeme sa ovim growom,mislim da ce bit dosta zanimljivo.
Sutra cu malo provest vremena da sredim sad novi box kako spada.Nabavio sam si jos par pc ventova za ispuh i upuh i kupio sam nove kalice.Sad je sve ostalo na biljkama. :respect: :ridinghorse:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo obecane slike,2 biljke stavljene na klijanje,2 su i isklijale.Naucio sam lekciju i vise od dvije pod 150w nikad necu stavit,bebama je danas 3 dan i sve ide ko podmazano.Jedino je tolika vrucina da svaki dan od ova 3 sam moro polijevat,cak i voda koja stoji u boxu u posudi radi vlage je mlaka.




Eto to je to zasada,nisam sliko milion slika jer nema potrebe tek su izvirile iz zemlje.Pozz do sljedeceg updatea.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,malo me bas nema zadnje vrijeme ali moram update odradit hehe.Danas je 24 dan vege,2 put su topirane jos nista nisam vezo.I dalje su u 4l kalicima za 3 4 dana cu ih prebacit u 15l kalice.Dao sam im neko substralovo gnojivo za vegu normalna doza sa dodatkom zeljeza i u 3 dana sam dobio deficit zeljeza pa sam morao flushat.
Zemlja Terra brill,sto reci ne dopada mi se bas,prebrzo nestaje hrana iz te zemlje i nije bas tako propusna kao magma.Steta sto nisam mogao nac magmu sad me to pece al ajd izdurat cu sa ovom zemljom do kraja.Planiram ih presadit kad prode tocno 4 tjedna vege i onda cu LST nabacit na sve te grane i drzat jos tjedan dana da se naviknu i uravnoteze i onda idem na 12 12.
Evo slike










 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ne,zbog viska zeljeza,pa nisam budala hbga ti.Dobio sam one smede crvene fleke po liscu kao hrda,vec sam imo prije problema sa zeljeom pa znam kako izgleda kad ga ima previse.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.