Special Queen 1 / 150w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
vidio sam jednu kraljicu neki dan a zadnje prije toga je bilo cca 2 tjedna prije toga a bila je na samom početku cvata....uduplala se u svim smjerovima kad sam je vidio prije par dana....pa zato velim ono iznad......ali imaš ti iskustva s tim i vjerujem da si predivio situaciju pa nebude problema
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,3 dan 6 tjedna na 12 12 trenutno.Napokon prestaje slaganje hedova i krece pumpat.Ukinio sam dusik totalno i sad samo dajem fosfor plus i naravno zadnji tjedan flush,a ima ih 3 4 dobra tjedna do kraja.
Jedan fenotip je nizi i bocne grane nisu rasle kao na fenotipu 2 ali zato ima tvrde hedove,vec sad su ko kamen,i pun je secera oni veliki bjeli trihomi,a fenotip2 je vise sativa rasta,razduzuje se bome i to dobro,Imbra nije pogrijesio kad je to spominjo a i ja sam to ocekivo,nema veze,zato su hedovi prekrasni.Nisu toliko tvrde strukture ali nisu bas ni fluffy,i dosta secera baca vise ga baca po listovima nego fen1,ovdje letaju trihomi i po fanovima.Zasad sve po spagi ova hladnija vremena su dobro dosla za indo,evo nesto slika prije spavanja.








 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Iskreno, ove su ti prve biljke koje mi se stvarno svidjau, svaka cast. i daj mi reci,jel i dalje koristis peroksid ili si ga izbacio .
sjecam se da si bio veliki pobornik istog pa... zato pitam.
sretno :dada
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Tokom vege za root sistem prva 3 tjedna sam koristio i u flushu,al nisam bas pisao o tom jer mi se ne da prepirat ponovo oko toga.Svaki put kad sam spomenio h202 nastane drama,stoga bolje cu sutit ... :snooze:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nije mnogo,ja sam znao u do 8ml koristit,ali samo 3%,i pokusaj ga sa Slavolom pomjesat to ti je super kombinacija,koliko se ja razumijem Slavol nisam nikad koristio ali mislim da se radi tu i o bakterijama,kad dajes h202 plus Slavol kisik potice razvoj rasta pozitivni bakterija.Ako si primjetio kako dignu lisce nakon doze h202 to je jer korijen prodise i opskrbljen je sa kisikom,nemozes bas puno sa tim unistit mikrokulturu.To je samo voda sa molekulom kiska vise,ja u pocetku znaci 3 dan zivota biljke dam 4ml na 1l plus rrot kompleks i powerzime,i onda 2 tjedan 3 dan ponovim i pojacam root a sa power zimeom ostajem na 10ml,i tako do 3 tjedna gjde povecavam i h202,nakon takog tretmana presadi biljku i da izvines usrat ces se koliko ce ti korijena israt veliki bijeli biserni kalic od 4 l pun do ibera sa korijenom.Tj.eksperimentiraj,ubodi 2 domaje i tretiraj jednu ovako,a drugu bez h202 i sam ces vidjet golemu razliku.A i ako prevodnis biljke nije lose dodat malo h202,i tako isto kad flushas,zemlja se opskrbi kisikom dok ispires deficite,suficite.I takoder mozes h202 dat i ucvijetanju,ako su bilje iscrpljene,malaskale.Tj.ako dozive neki sok ili burn kad dodam h202 uvijek primjetim brzi oporavak i da im prija.Testiraj probaj,ja sad opet pisem o tom,a oni koji misle da nesto kenjam molio bi da mi ne spamaju dnevnik vec ako im se nesvida to sto govorim i sirim dezinformacije,nek mi priloze dokaz da grijesim i ja cu se povuc,mozemo uvijek razgovarat o tom samo bez svada bi molio.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi danas je 7 tjedan 3 dan na 12/12 rezimu.Dobijaju samo P+ listovi su i dalje zeleni ali lagano zute.Na njihovoj stranici u 7 il 8 tjednu je zrelo a ja cu drzat 9 tjedana kako sam i proracuno.Jednu biljku onu manju sam obro za neki 10g do sad da budem iskren,jako je ljep dim i u takom stanju.Druga biljka je netaknuta a ovu vise necu dirat,izgleda mi kao da ce bit oko 100 120 grama sto je super solidno sa 150w.
Na ovoj sativa feno su hedovi flufy ali su glomazni,puni kristala,a ova manja je indi feno tvdi hedovi ko kamenje isto puno kristala.
Biljke podnose svakakve doze i kad uduplam prija im.Po meni special queen 1 od Royala je dobar za svakog pocetnika a cjena je 8.50e za 3 fema,stvarno bagatela za tako sjeme,a klijavost je 5/5.
Evo neki slika



















 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,jedna kraljica skinuta krajem 7 tjedna cvijetanja.Kako i na rqsu kazu 7 tjedana je dosta za ovaj indi feno mogo je jos durat tjedan tjedan i po al ajd sasjeko sam ga da ova druga ima cjeli prostor a i da naravno satirem hedove.Zasad su jos mokri zapalio sam par brzinskih osusenih i mogu reci da je jako ljep i kvalitetan dim.Vocni skunki okus,rad je jako opustajuc i ugodan,za relaksaciju stvoren.
Evo kako hedovi izgledaju zaista su teski,moja procjena da ovdje ima oko 40 grama i ima jos popcorna i malih hedova sa strane jedno desetak grama,al znat ce se sve kad se ljepo posusi i kad izvazem,trenutno to izgleda ovako.








I naravno preostala kraljica sunca se pod HPSom,jos jedno 2 2i pol tjedna do njene pune potencije,prekrasni veliki hedovi puni secera,sve pocne jako smrdit cim otvorim vrata od boxa.Dobija samo p+ ali i dalje je zelena,jako slabo joj lisce zuti i kaliksi nisu uopce nateknuti,onako 20% tek ima nateknutih.Nize grane su popusile malo polema od outdoora koji sam harvesto u kuci,bit ce i jedno desetak Queen x domaja sjemenki,nije lose za iduci outdoor.Pistili skoro svi bijeli gdje koji narandzast,svaka 3 do 4 dana po 2l vode dajem,doze su skoro duple i biljka je neslomljiva samo tera.







 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Prvi dan 8.tjedna na rezimu 12/12,dobijaju danas zadnju dozu p+.I onda ide tjedan flusha,al ako bude bilo potrebno i biljka bude terala i dalje onda cu 2 tjedna flushat,dolsovno produzit jos tjedan ako joj zatreba.Sta reci osim toga da su hedovi sve veci :vb_kez:
Jako sporo zuti i pocele su se ljubicaste nijanse stvarat na vrhu dolaze i neke crvenkaste po liscu i kaliksima ali jos se jako slabo vidi.Ja sam znao pronac na googlu quennove kad su zrele doslovno neko plavo lisce sa zarko crvenim pistilima,znaju one bolesno izgledat.Ali i ova moja mislim da ne izgleda lose.












I da skoro sam zaboravio...ova sta sam ubro prije koji dan sporo se susi,debeli su hedovi pa je ostalo dosta vlage,oni manji su skoro i suhi sad kad zapalim nakon prve serije me rokne.Okus sumsko vocni a kao i da se vanilija osjeti.High je cudan,zapravo ne sjecam se da sam ikad u konstanci od 20 30 dana pusio ovu sortu da bi znao sta sad znam.Nekad me grune na spavanje,pritisak u ocima kao da ce mi prsnit u guranje u mali mozak,tj.u potiljak,kao da me neko gura prema dolje.A nekad je cisti headhigh,samo me raspali budem nabrijan vesel i energican.Od 1 do 10 sveukupan dojam 7.50,vjerovatno je i bolje da je okjurano .Samo znam da je jako opustajuc dim i relaksirajuc,smanjuje bolove instant i daje strasan apetit,cjelo vrijeme ugodna atmosfera nema nista negativno.Razmisljo sam nagodinu nakupovat jedno 20 kom ti quennova pa outdoor roknit i od tog ulje,mislim da bi bilo idealno.
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
Ja sam ju imao u outu i mogu reci da je dosta izdrzljiva i da moze dosta da pojede,a s obzirom na cjenu menkica ,isplati se. Sto se dima tice slazem se s tobom.
Tvoja izgleda extra :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
5.dan 8.tjedna,lagano zute i gornji listovi ima i narandzasti fleka,prvo sam mislio da je previse fosfora u pitanju al na kraju sam vidio da na mjestima gdje je crvenije i trihomi su u unutrasnjosti crveniji,kao neki pigment.
Za 2 dana flushanje,ako bilja izdrzi jos jedan flush bit ce izvrsno,mirise prebolesno,skunky smrad i malo na voce,svakim danom sve jace i jace,tko ce vise sve to docekat.












 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi danas je 1 dan 9 tjedna 12/12 i naravno prvi flush sa 45l.Mislim da nece ni bit drugi flush potreban,gotova je ona,kroz 2 dana pozutila i dobila svakakvu pigmentaciju.Hedovi su nabijeni secerasti,sve jace smrdi na skunk i na voce.Jos neki tjedan dana dok se zemlja ne prosusi kak spada i sjecem.










 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.