Special Queen 1 / 150w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.10.2013
15
11
3
Nisam probao al kazu fina sorta, dobro je da ne guras vise biljaka pod to malo svetla, ako imas visine mozda jos sedmicu vege, al kako hoces, video sam da imas u outu, pa nemoj zuriti sa ovim, zavrsisi svakako do nove godine, sretno.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,za 2 dana idemo na cvijetanje.Dobile su malu dozu dusika i kad bude flip odma krecem gnojit sa malim dozama.Dosta sam se navezo i ima dosta grana,i top i fim se dobro primio a sad kad je malo zahladilo njima je do jaja.
Evo prva




Evo druga





Skupa


I nesto uranjenog outdora koji je dobra prebijacina za jutro.



Do cvijetanja :notnice:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,4 dan na 12 12,dobile jednu dozu Compa za cvijetanje,izbacile su preflowere i kao sto sam mislio podivljale su sad na tom prijelazu i rastu kao blesave.Svaka 2 dana svaku polijevam sa 1l vode,a jedanput tjedno kad gnojim onda 2l na svaku tekucine.
Vidim i da mi je HPS poceo nekako slabit a i vrijeme mu je odradio je na brzinu dosta growowa bilo bi vrijeme da ga mjenjam ili uzmem 250w il 400w,jos cu vidjet sta cu.A za to vrijeme evo sta se dogada kod mene XD














 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,danas je 14.dan na 12 12,prije 3 dana su krenile sa cvijetanjem,znaci oko 11 dana je trebalo da krenu.Hranim jedanput tjedno sa Compom,dosta vode piju a dosta su i zdrave.Zasad nikakvih problema,sve tera kao ludo.
Evo slike






 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo malo slikanja prije spavanja.Krenule su i pune doze gnojiva pa cu povecavat po potrebi,a za zadnje dane imam pripremljen p plus od Hessia.Doslovno su popunile cjeli prostor sto su mogle,sad nek samo slazu i nek napumpaju heda i bit ce dosta dima.








 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz drustvo,cvijetanje i dalje ide.Trihomi su lagno krenili,i hedovi se lagano slazu.Dusika im fali,dajem im 10ml 3% dusika svaki tjedan dana plus Compo i opet im fali dusika.Al nebi povecavao dozu jer sam u cvijetanju pa pocinju donji listovi zutit pa ih svaki 5 6 dana oberem po desetak komada.Uglavnom zdravlje na nivou,razmisljam o nekom flushu jer vidim da i ph je zemlje otisao malo u kiselost.


 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi 30.dan otkad su na 12 12,znaci cvjetaju nekih 17 18 dana.Dobile su 15ml Compa i izgleda da malo sa Mgom steka al sreca pa imam Epson salt koji to rjesava.Cure dobijaju lagani miris na voce,jedna ima malo razvijenije hedove i secerastije od druge,al druga je dosta veca od te prve.Znaci 2 biljke 2 fenotipa,evo i kako to sad izgleda










 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Nece prerast,pripremio sam se ja na njihovo rastezanje imaju jos metar visine ako oce gore,na deskripciji pse ak se ne varam od 1.5m od 3m naraste.Ja sam ukrotio kolko sam mogo,mislim mogo sam ja vezat i dobit extra 20 30 cm sigurno,al onda bi cole razbio.Zato mi je bolje ovako,ima prostora jos dovoljno a cole se slazu i slazu,vise me hebe sto nemam sirine,grane sa strane dobro lizu stranice od ormara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.