Micro HPS grow by Herb

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.746
258
out of space & time
Update VI

Dan : 24-26C
Noc : 19-20C

43. dan, 6. dan cvijetanja.

image.jpeg
Prosle sedmice zalio sa 1,5l vode, lagano po 0,25l. Malo procurilo, sve fino popila. Veceras dobila 1l vode + 20ml gaveza, popapila lijepo sve.. Zlato tatino :love2:

Za pocetak malo fotki od juce...

Prije treninga..

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
Poslije treninga..

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Do veceras se malo pridigla put :sun2:

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Rastegnuo sam je nema vise dje. Ako joj padne na pamet jos malo uvis, no problemo ima nesto mjesta jos :cool23:


:vutra::respect:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.746
258
out of space & time
Update VII

Dan : 17-25C
Noc : 15-18C
( ima struje, nema struje, pa blicne, pa crkne sijalica u "gijalici", pa opet nestane.. :objesen:)


50. dan. 13. dan cvijetanja.

image.jpeg

Uprkos problemima sa strujom, temperaturom, i neredovnim ciklusima svijetla, gura Kraljica ne benda 2% . Zalio je jednom prosle sedmice sa 1l vode, i veceras sa 1,5l.

image.jpeg
image.jpeg
Htjedoh neki dan da uradim lollypop, medjutim nije ni bilo sta cupkati, vecina grancica je posla iznad mrezice.

image.jpeg
Primakao sam je na nekih 15cm od lampe nakon proslog update-a, cini mi se da joj ne smeta. Odignuta je cca 10cm, tako da u slucaju da se pocne buniti moze se spustiti..

image.jpeg
image.jpeg
:vutra::respect:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.746
258
out of space & time
Update VIII

Dan : 25-26C
Noc : 19-20C

57. dan. 20. dan cvijetanja.

image.jpeg
Primjetio sam neke promjene na liscu:

image.jpeg
image.jpeg
Da li je pecnula lampa ( bila na 15cm ) , ili blagi nedostatak kalijuma, mozda kalcijuma, mozda se smorila od nizih temperatura kad je nestajala struja pa se zemlja nije fino susila, ili mix svega toga... fck me if I know..

Spustio sam je na dno boxa, sad su vrhovi na 20ak cm. Kad se konacno zemlja osusila ( prekjuce ) zalio sa 0,75l vode, pa 1l vode+20ml gavez+2ml Plantela Vrt+10ml Slavol. Pojacao ventilaciju (ispuh bio na 9v, sad na 12v), i podigao saksiju malo od podloske. Kod sledeceg zalivanja stavicu jos bat guana.
Evo jos koja fotka..

image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg


Eto malo drame i u mom dnevniku, da ne kazete da sam dosadan.. U nastavku se nadam nekoj dozi komedije, a na kraju naucno-fantasticnim hedovima :D
U svakom slucaju, slijepo se drzim prvog pravila Autostoperskog vodica kroz galaksiju- BEZ PANIKE!!! :D

Eto.. toliko.. ajte ljubim vas..:joint2:

:vutra::respect:
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.746
258
out of space & time
@1310 hvala drug:respect: pa.. ovaaj.. nema tajmer, nema termostat.. :D U pocetku sam je gasio rucno u vrijeme kad se upali svijetlo i palio ujutro kad se ugasi, a otkad je zahladilo vise grijalicu ni ne gasim. Uglavnom drzi temp u ostavi na cca 20ak stepeni. :)
@hazeri hvala bratski:respect: mislim da cu morati staviti jos jednom malkice guana. Danas je 41. dan otkad sam ga stavio u zemlju. Pogrijesio sam jer sam ga rano stavio, trebalo je tek na pocetku cvijetanja i onda bi bilo dostatno do kraja. Posmatracu je pa cu vidjet ili malo po zemlji ili razmutiti kasicicu u litar vode pa tako.. :)

Hvala svima, tu smo, konsultovacemo se. :thumb:

:vutra::respect:
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Hjoj nije me dugo bilo na forumu i vec sam vidio par uzgoja u istom kucistu ko sto sam i ja radio :D Svaka cast kako uspijevas temperature drzati pod kontrolom sa HPS, ja sa CFL sam jedva drzao na 29-30, kada sam se prebacio na led bilo je puno bolje :D Samo naprijem, bas me zanima kako ce biti na kraju kod tebe, a i kod kolege @VirtualH Sretno! :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.